Neler Yeni

Rx 6600 XT watman hatası veriyor ekran donuyor

Hbahar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hüseyin
XMP açıkken de yapıyorsa ver garantiye direk
IMG_20220201_103729.jpg

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
AMD RYZEN 5 5600X/
MSI Radeon RX 6600 XT MECH 2X OC V1 8GB/
G SKİLL 8*2 GB DDR4 CL 18 3600 MHZ RAM /
1TB NVMe M.2 SSD/
MSI B450M PRO VDH MAX
THERMALKE COMMANDER G33 KASA
ARCTİC liquid freezer ıı 240 sıvı soğutucu

Ram lerden birini çıkardığım zaman normal oynatıyor oyunları hiç bi sıkıntı çıkmıyo ama sıkıntılı olanı tek de taksam diğeriyle beraber de taksam banamısın demiyor takılış sırası vs doğru ram i test ettim bi sıkıntı da çıkmadı
bozuk olduğunu düşündüğümü takınca PC de tarayıcı bile açarken donuyor ekran kartı hata raporu watmann vs sürekli hata veriyor
Rehberime Göz atabilirsin sorununu büyük ihtimalle cozucektir.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
@RevDeisDou Komik Olan Ne? 6000 Serisi Kartlarda da Uyguladığım Adımlarla WATTMAN Hatasının Çözüldügünü Gördüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Burak
AMD RYZEN 5 5600X/
MSI Radeon RX 6600 XT MECH 2X OC V1 8GB/
G SKİLL 8*2 GB DDR4 CL 18 3600 MHZ RAM /
1TB NVMe M.2 SSD/
MSI B450M PRO VDH MAX
THERMALKE COMMANDER G33 KASA
ARCTİC liquid freezer ıı 240 sıvı soğutucu

Ram lerden birini çıkardığım zaman normal oynatıyor oyunları hiç bi sıkıntı çıkmıyo ama sıkıntılı olanı tek de taksam diğeriyle beraber de taksam banamısın demiyor takılış sırası vs doğru ram i test ettim bi sıkıntı da çıkmadı
bozuk olduğunu düşündüğümü takınca PC de tarayıcı bile açarken donuyor ekran kartı hata raporu watmann vs sürekli hata veriyor
bende de aynı sorun var youtubede video izlerken birden ekran donuyor kapa aç yapıyorum kasa düğmesinden sonra amd radeon software den yazı geliyor wattman settings have been restored diye çözüm bulabildin mi hocam ?

Hbahar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hüseyin
bende de aynı sorun var youtubede video izlerken birden ekran donuyor kapa aç yapıyorum kasa düğmesinden sonra amd radeon software den yazı geliyor wattman settings have been restored diye çözüm bulabildin mi hocam ?
Ramlerden birisi bozuk çıktı benim garantiye gönderdim

arisaka

80+ Bronze
peki bozuk olup olmadığını nasıl anlayabilirim hocam ne yaptınız da bozuk olduğunu buldunuz orayı anlamadım
XMP açıp memtest86 ya bırak, hata bazen bios kafayı yiyor bu tür durumlarda en güzeli bios resetleyip hiç bir şey yapmadan tekrar memtest86 ya bırak ikisinde de hata bulursa ramler bozuktur, yok sadece XMP de bulursa bad bin artık elle ufak ufak voltaj verip stabiliteyi sağlaman lazım yada uğraşamam dersen direkt garantiye verirsin.

Top Bottom