Neler Yeni

RX 6650 XT VS RX 7600 ARADAKİ FARKA DEĞER Mİ?

gkhn94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gökhan
Açar açarda 2. işim gereği çok fazla ilan geziyorum ve 7000 serisi ile ilgili çok fazla değişim ürünü ilanı görüyorum buda beni çok kıllandırıyor. o yüzden şimdilik 7bin serisinden uzak durmakta fayda var. 2. 3070 veya 6700xt ve 6800 kovala

Çok bir farkı olacağını sanmıyorum 6000 serisinde de FSR3 iyi çalışıyor. AMD eski kartına da destek verdiği için fark açma olayı Nvidia kadar olmuyor.

Ek olarak ROG serisi bir kartta iyi bir overclock potansiyeli de olur. Fabrika çıkışlı hızı da diğer serilerden iyidir üstüne de (çip iyiyse) iyi overclock yapılır. XFX Swift de öyle bir imkanın soğutmadan dolayı olmayacaktır.
RX 6650 XT 1080P oyunlarda beni ne kadar götürür acaba ?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Zamanla ayar düşeceğini düşünerek 6 senesi falan var. Kabaca komsol tarafında oyunlar PS6 konsoluna çıkıp PS5 tarafına destek kesilince o oyunlarda bu kart sorun yaşamaya başlar 😀

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Yani eğer her oyun alan wake classmanında çıkamaya başlarsa AAA oyunlar için konuşuyorum 2 sene bile gitmez.

gkhn94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gökhan
Yani eğer her oyun alan wake classmanında çıkamaya başlarsa AAA oyunlar için konuşuyorum 2 sene bile gitmez.
İkinci el kartları temiz bulmak lazım yoksa sıfır almaya kalkarsak pek mümkün gözükmüyor maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zamanla ayar düşeceğini düşünerek 6 senesi falan var. Kabaca komsol tarafında oyunlar PS6 konsoluna çıkıp PS5 tarafına destek kesilince o oyunlarda bu kart sorun yaşamaya başlar 😀
Black friday indirimleri daha devam eder mi? acaba beklesek daha iyi kartlar belki çıkar :)

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
İkinci el kartları temiz bulmak lazım yoksa sıfır almaya kalkarsak pek mümkün gözükmüyor maalesef.

Black friday indirimleri daha devam eder mi? acaba beklesek daha iyi kartlar belki çıkar :)
Sırada gavurların bayramı (!) Christmas indirimleri var.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Sanmam. En fazla 1 hafta daha devam eder zaten sonra fiyatları iyice şişirirler.

Top Bottom