Neler Yeni

Rx 6700 xt 12gb mı ? Rtx 3060 12gb mı ?

Can...

80+ Platinum

LethaX

80+ Bronze
Tabi canım ya kesin düzgün tatlı dille söyledin aa kusura bakma yaa ne üzüldüm ne üzüldüm. Dostum sende şizofreni mi var benim demediğim şeyleri uyduruyorsun ve başka yerlere carpitiyorsun amd bitirdi beni 1 ayda ona istinaden yazdım ki amd de bu kadar sorun yaşayacağıma 5 k ya rtx 2060 almayı tercih ederdim dedim cidden sende zihinsel sıkıntılar var yada körlük falan var sen bir check-up yaptır en iyisi sende bir yerlerde hastalık var Nvidia fanboy demiş birde alemsin kuzu ya amd kart kullanıyordum zaten nvdia fanboy olsam nvdia alırdım başta daha amd kartın yok gelmiş burda amd savunuyor ve ben o kadar sorun yaşadıktan sonra amd ye laf edince fan boy oluyorum he jxjxjbsndjssbsbxjsn harbiden Komedisin kafa açıyorsun sevdim seni çocuk adam başarılarının devamını dilerim.
2060 a demiyorum savunduğun kağıt gigabyte modeli varya ondan bahsettim işte illa ss atıp susturmakmı lazım seni güzel kardeşim benim

Can...

80+ Platinum
2060 a demiyorum savunduğun kağıt gigabyte modeli varya ondan bahsettim işte illa ss atıp susturmakmı lazım seni güzel kardeşim benim
Yok sende cidden sıkıntı var o gigabyte rtx 2060 dan bahsediyorum zaten o kadar sorun yaşayacağıma 5 kya onu kullansam daha iyidi dedim daha kendinden emin değilsin birde ss atıp beni susturacakmis yazdıklarımı analayacak kapasiten yok daha laf atmaya çalışıyorsun yazık valla

LethaX

80+ Bronze
Yok sende cidden sıkıntı var o gigabyte rtx 2060 dan bahsediyorum zaten o kadar sorun yaşayacağıma 5 kya onu kullansam daha iyidi dedim daha kendinden emin değilsin birde ss atıp beni susturacakmis yazdıklarımı analayacak kapasiten yok daha laf atmaya çalışıyorsun yazık valla
Tamam işte uçak sesiyle 80 derecede Nvidia kart diye kullanmaya bile razıysan fanboysun gülüm sen. Daha ne olduğundan haberin yok senin harbiden ya. Neyse sana laf anlatılmıyor anlaşılan keşke Gigabyte 2060'ı alsaydında 6500 XT deki gibi ondada 100 tane konu açıp ekran kartı sıcaklığı nasıl düşer diye ağlasaydın. Hadi gülüm bak dalgana ya laftan felan anlamıyorsun sen

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,210
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Tamam işte uçak sesiyle 80 derecede Nvidia kart diye kullanmaya bile razıysan fanboysun gülüm sen. Daha ne olduğundan haberin yok senin harbiden ya. Neyse sana laf anlatılmıyor anlaşılan keşke Gigabyte 2060'ı alsaydında 6500 XT deki gibi ondada 100 tane konu açıp ekran kartı sıcaklığı nasıl düşer diye ağlasaydın. Hadi gülüm bak dalgana ya laftan felan anlamıyorsun sen
Buna 2 sayfa mesaj yazıp klavye ömrünü harcamışsın kanka yazık klavyelerde çok pahalı bosver

Hasan344

80+ Gold
@Can... Bu arkadaşı ciddiye almayın adamı nerede görsem amdye laf atıyor elindeki kart sorun çıkardı diye tüm şirketi suçluyor. Adamın sanki AMD ile arasında kan davası var. 3060 6700xt dengi bir kart bile değil. 6700xt daha üstün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,334
Üyeler
155,851
Son üye
GigatnoS
Top Bottom