Neler Yeni

Rx 6700xt i5 10400f darboğaz

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,898
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Öyle huylari var ne yazik ki 3 yildir duzeltemediler bir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir sorum daha olucak peki bilgisayarı nihai performansa alsam sonucta değişme olur mu işlemciyi tam yükte kullansam.
Muhtemelen olmaz zaten tam yükte

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Eray Yılmaz

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Eray Yılmaz

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Eray Yılmaz
Resimlerde sorun yok gibi görünüyor. Oyun başlarında işlemciye fazla yük biniyordur. Kasmanın sebebi o olabilir.
Muhtemelen olmaz zaten tam yükte
Hocam bir şey farkettim komik gelecek ama 2 gündür defender kapali ve drop sorunu yaşamadım anladığım kadariyla defender cpu yu yoruyor acaba otomatik tarama mi yapiyor o yuzden mi daha önce böyle bir sorun yaşayan var mi forumda ve ne yapmaliyim.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,665
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Hocam bir şey farkettim komik gelecek ama 2 gündür defender kapali ve drop sorunu yaşamadım anladığım kadariyla defender cpu yu yoruyor acaba otomatik tarama mi yapiyor o yuzden mi daha önce böyle bir sorun yaşayan var mi forumda ve ne yapmaliyim.
Görev yöneticisine gir. Başlangıçta açılan uygulamalar olur onların hepsini kapat. Steam gibi sık kullandıkların açık kalabilir. Arka plan işlemlerinde gereksiz olanların görevini sonlandır. Görev çubuğu ayarlarından o gereksiz şeylerin bir daha açılmaması için programları kapatabilirsin. Bunlar CPU ve RAM kullanımı yapar.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Eray Yılmaz
Görev yöneticisine gir. Başlangıçta açılan uygulamalar olur onların hepsini kapat. Steam gibi sık kullandıkların açık kalabilir. Arka plan işlemlerinde gereksiz olanların görevini sonlandır. Görev çubuğu ayarlarından o gereksiz şeylerin bir daha açılmaması için programları kapatabilirsin. Bunlar CPU ve RAM kullanımı yapar.
Hocam hepsi düzenli zaten kasan vb uyguluma yok hatta gecen gun teams cortana falan tamemen sildim rastlantisal sekilde office kururken defenderi kapatmıştım öyle kalmıştı bugun farkinda vardım ki direk sorun oymuş kapali kalinca sorun yok sadece o acik olunca sorun oluyor tamamen devre dışı mi biraksam yada ince ayari falan var mi mesela.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,665
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Hocam hepsi düzenli zaten kasan vb uyguluma yok hatta gecen gun teams cortana falan tamemen sildim rastlantisal sekilde office kururken defenderi kapatmıştım öyle kalmıştı bugun farkinda vardım ki direk sorun oymuş kapali kalinca sorun yok sadece o acik olunca sorun oluyor tamamen devre dışı mi biraksam yada ince ayari falan var mi mesela.
Defender tamamen kapatıp kapalı tutabilirsin. Sorun olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,410
Üyeler
141,291
Son üye
Furkan3898
Top Bottom