Neler Yeni

rx 7700 xt li sistem alınır mı

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yasin Uzun
bence gigabyte daha iyi

DA-Tech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Semih Güneş
bence gigabyte daha iyi
o arkadaşın attığı sistemi bende atacaktım da fiyatı senin bütçeyi aşıyor yinede eklerim dersen
1714663668221.png

bu m2yi tak +1650
soğutucuda bu +2310
bütçene fazla geçiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Demem o ki DDR5 istiyorsan bütçeyi arttır yada DDR4 güçlü sistem topla anakart ve işlemci değişirsin DDR5e geçersin

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yasin Uzun
ddr5 den vazgeçmek istemiyorum editör olduğum için hız ve render benim için önemli
bütçe 38 e kadar çıkabilir baktığınız soğutucu kesinlikle fiyatına değmez Thermalright Assassin daha iyi

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Celal Smyrna
@yolyordam35 kankam niye üzgün işareti attın sistemi tek tek toplamaya kalksan bak hepsine baktım en ucuz bütün parçalar 38236 TL ediyo ahiriyetten kargo bedelinide yazmadım bazılarının birde 4060 ti den daha güçlü ve vram i 12 gb 2 k oyunlarda daha performanslı oluyor ayrıca ddr5

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yasin Uzun

rx 7700 xt fark atıyor yalnız birde arkadaşın attığı rx 7800 xt li sistemi düşünüyorum çünkü 4070 li sistem çok fazla taksit parası alıyor diğerleride güzel değil

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
amd ekran kartı bulunan sistemlerden uzak dur 1 yıl sonra başına dert açıyor uğraşıp durursun

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yasin Uzun
amd ekran kartı bulunan sistemlerden uzak dur 1 yıl sonra başına dert açıyor uğraşıp durursun
kanka bilip bilmeden yargılama sanki nvidia da yaşanmıyo ya kötülemek için herşeyi yapıyorsunuz ne yani kullandın mı kullanan kişiler gördüm hiç kimse de pişman değil

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
kanka bilip bilmeden yargılama sanki nvidia da yaşanmıyo ya kötülemek için herşeyi yapıyorsunuz ne yani kullandın mı kullanan kişiler gördüm hiç kimse de pişman değil
amd nin ekran kartı hariç bütün diğer ürünleri alınır cidden ekran kartı yapmayı bilmiyorlar nvidianın kartları oyunları ultra akıcı oynatırken
amd nin kartlarında 100 fps ultra oynayınca bile çok az bi donma görünüyor.

okadar kötü bir şey ki driveri bile düzgün çalışmıyor adamların

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Kadir Efe Ulusoy

Sergeant Cross

80+ Bronze
amd nin ekran kartı hariç bütün diğer ürünleri alınır cidden ekran kartı yapmayı bilmiyorlar nvidianın kartları oyunları ultra akıcı oynatırken

Al bak yine AMD'ye sallayan tipten biri. Kaç kere dedik sorun driverda değil, windows update'de ama anlamıyorlar. Wattman vb. hatalar windowsun yanlış driveri kurması sonucu olur. Windows update driver güncelleştirmelerini kapat, kendi driverini kur, hata almazsın. Bu wattman olayları çok geride kaldı.

Ayrıca performansını kötü olduğunu kim söyledi? RX 7700XT, RTX 4090'a bile kafa tutuyor bazen.

AMD kartları sadece yayın açacaksan, RayTracing denemek istiyorsan veya daha fazla teknoloji istiyorsan alınmaz. Bence bu ekonomik şartlarda AMD kartları çok daha avantajlı

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Celal Smyrna
rx 7700 xt fark atıyor yalnız birde arkadaşın attığı rx 7800 xt li sistemi düşünüyorum çünkü 4070 li sistem çok fazla taksit parası alıyor diğerleride güzel değil
30+ butcede sahsen 12gb vram kart almam hocam. tabii tercih sizin.

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yasin Uzun

yok driver sorununu çözdüler çoğu şeyde artık yavaş yavaş geliştiriyolar 4070 le bakabiilirsin karşılaştırma oyun teslerine saf güç 4070 den daha iyi tamam teknoloji olarak iyi olabilir ama saf güç ekran kartı eğer fsr teknolojisini çağ atlatırlarsa efsane bişey olur

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...-pulse-12gb-rx7700xt-oyun-bilgisayari-p-37681 olduğu gibi al sıvı soğutma dahil daha iyi bir sistem

attım bile

gigabayte ürün alınmaz ben b550m ds3h aldım 4. ayda rpm kontrolcüsü bozuldu
hocam sizce 7700 xt mi tercih etmeliyim yoksa 7800 mü

sistem güzel beğendim soğutucuda var 7800 xt olsa tadından yenmezdi ama taksit te sağlam para kesiyolar

Top Bottom