Neler Yeni

Yardım RX 7900 XTX Coil WHine ve Oyun kapanması Sorunları

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dediğim gibi başka ekran kartı varsa sistemini onunla çalıştırıp dene ya da başka pc varsa kendi ekran kartını başka sisteme takıp dene. İkisi de yoksa ekran kartını servise gönder detaylıca yaşadığın sorunu anlat.

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Dediğim gibi başka ekran kartı varsa sistemini onunla çalıştırıp dene ya da başka pc varsa kendi ekran kartını başka sisteme takıp dene. İkisi de yoksa ekran kartını servise gönder detaylıca yaşadığın sorunu anlat.
Sorunun ne olduğunu çözdüm, teselleration near>all ayarı yüzünden yüzey optimizasyonu ayarı nedeniyle uzaktaki bir yanan araba/araba modeli yüzünden crash veriyormuş oyun, near'a çekince düzeldi bu kısa vadede çözüm tabi neden "all" olmuyor veya olursa hata veriyor yazılımsal mı donanımsal mı zamanla anlaşılır
RTX 3060'îm var (dlss > q ve high ayarlarda oynuyordum) tekrar nvidia kurarsam tekrar format atmak zorunda kalırım armory crate'i (saçma bir şekilde windows kapanmama sorununa sebep oluyor) zor yola getirdim, farklı bir pcie denicem, sorunlarım farklı şekilde ortaya çıkarsa garantiye yollarım

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Armoury crate ya da dragon center gibi uygulamalar başlı başına sorun zaten. Hiç kurma daha iyi.

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Armoury crate ya da dragon center gibi uygulamalar başlı başına sorun zaten. Hiç kurma daha iyi.
Dragon center yine çok iyi msi farkını gösteriyor ama armory crate düşmanıma vermesin 22H1 çok iyiydi 22h2 kullananları ve w11 e zorlayacağım diye elli tane güncelleme getirdiler artık o kadar kötü hale getiriyor ki windows kapanmıyor

Garipbirfizikci

80+ Bronze
@Amanita önerebileceğin vramları check eden bir uygulama var mı? warzone'da 6gb üstü vrame çıkınca crash veriyor, diğer oyunlarda hem çıkmıyor hem de crash vermiyor
Dün warzoneda preset ultra oynarken bi crash yedim freesync vs hepsi gitti geldi şimdi aynı fpsleri gelmiyor :/ bu kart garantiye gidecek gibi

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Oynadığın her oyunda VRAM'i test ediyorsun zaten.

Garipbirfizikci

80+ Bronze
1696846055551.png

23.9.1 sürücüsü ile tertemiz oynadım hafiften bazı yerlerde 90 fps gördü ama ortalama 107 fps
EDİT gerçekten şans işi ikinci elde direkt kapand :DDDD

Son düzenleme:
Top Bottom