Neler Yeni

RX 7900GRE li bu sistem alınır mı?

fmutlu10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatuk Mutlu

Yukarıdaki sistem sizce alınır mi bu fiyata yükseltme için önerilerinizi alabilirim 7600X e yükseltmeyi düşünüyorum yaninda sıvı soğutucu geliyor fakat 120mm soğutucu 7600x için yeter mi emin olamadım anlayan birileri göz atabilirse süper olur, şimdiden teşekkürler.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,477
İsim
Emir
7600x ile 5 7500f Arasında fark yok.Eğer bir şey yükseltmek istersen psuyu satıp başka bir psu almanı veya anakartı b650s yapmanı tavsiye ederim onun haricinde eğer oyun için alınıyorsa sorun yok fakat render 3d falan yapılacak ise nvdı tercih edilmeli

fmutlu10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatuk Mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7600x ile 5 7500f Arasında fark yok.Eğer bir şey yükseltmek istersen psuyu satıp başka bir psu almanı veya anakartı b650s yapmanı tavsiye ederim onun haricinde eğer oyun için alınıyorsa sorun yok fakat render 3d falan yapılacak ise nvdı tercih edilmeli
hocam oyun icin aliyorum 120 mm sogutucu yeterli degilse zaten dokunmayi dusunmuyorum eger yeter derseniz hem sogutucu hem islemci upgradi mantikli gelmisti bana sizce yeter mi, ram ve ssd icin hangilerini onerirsiniz bir de psu cok mu kotu pek anlamam psudan ne gibi sorun çıkartır bana?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,477
İsim
Emir
hocam oyun icin aliyorum 120 mm sogutucu yeterli degilse zaten dokunmayi dusunmuyorum eger yeter derseniz hem sogutucu hem islemci upgradi mantikli gelmisti bana sizce yeter mi, ram ve ssd icin hangilerini onerirsiniz bir de psu cok mu kotu pek anlamam psudan ne gibi sorun çıkartır bana?
Soğutucuyu özelleştirmeden almayın.Ekstra attığım linktekini alın hayli hayli yeter.Psu ise marka çok güven vermiyor illa ki ürünlerinden bazıları iyidir fakat çokta güvenmemek gerek.
bu da psu önerisi.Kasada ki psuyu ucuza verirseniz alınır diye düşünüyorum

dipnot:anakartı b650s yaparsanız daha iyi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler
156,861
Son üye
cacaxrd
Top Bottom