Neler Yeni

RX6600 12K TL SİSTEM ALINIR MI

Fiyatlar artmaz mi yılbaşından sonra görüşelim. Türkiye de fiyatı artan birşeyin tekrar düştüğünü görmedim ben. Fırsat varken alınmalı bence. Yoksa YouTube kanallarının 20 30 stoklu uygun fiyatlı PC lerini kovalamakla geçer ömrü
dostum kaç yıl önce 8799 civarı topladığı kasa Abdullah aynı fiyata geçen topladı neyden bahsediyorsun

xside34

80+
https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...b-nvme-m2-ssd-rx6600-oyun-bilgisayari-p-41093
Beyler nvidia takıntım yok yarın akşama stok kalırsa bu sistemi almayı düşünüyorum stok kalmaz derseniz bu akşam da alabilirim
Yorumlarınızı duymak istiyorum daha ucuza bulabilirmiyim benzerini fiyatı pahalı mı upgrade yapmalı mıyım psu anakart ram v.s kaliteli mi
bire tık daha iyisi daha ucuza var

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
Mükemmel bir ekran kartı. Şu an piyasada 1080p 60fps yüksek ayarlarda oynatamayacağı oyun yok. Ekran kartını yakmak istiyorsan kullan yani o PSU'yu, diyecek bir şey yok.

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Kasa psu ciddeb kötü dost kayaoğlu dk4 bakabilirsiniz

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,117
İsim
kilan embappe

enesl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes Gezer
bire tık daha iyisi daha ucuza var
bunu satın aldım umarım memnun kalırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mükemmel bir ekran kartı. Şu an piyasada 1080p 60fps yüksek ayarlarda oynatamayacağı oyun yok. Ekran kartını yakmak istiyorsan kullan yani o PSU'yu, diyecek bir şey yok.
neden ki psunun sorunu nedir ?

RX6600 gibi değerli bir parça bu PSU ile kullanılmaz. PSU'yu yükselttiğin zaman sistemin ucuzluğu kalmıyor. RX6600'ü geçtim hiçbir bilgisayara takmam bunu
psunun sorunu nedir ?

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
6600 gibi değerli parça mı :)
Neredeyse giriş seviye AMD ekran kartı bu hahaha

bunu satın aldım umarım memnun kalırım

neden ki psunun sorunu nedir ?

psunun sorunu nedir ?
Sistem hayırlı olsun ama Rampage marka PSU kullanılmaz. Kalitesiz. Bir arıza çıkarırsa tüm parçaları yakar. Bilinen markaların bile bazı modelleri kötü oluyor, bilinmeyen bir markayı düşünemiyorum bile. Bence o PSU'yu hiç kullanmadan satışa çıkarıp daha kaliteli bir PSU alın. Siz bilirsiniz tabi. Bana göre PSU bir bilgisayarın içindeki en önemli parça

Top Bottom