Neler Yeni

Yardım Ryzen 5 1600 işlemci sıcaklığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan Gökçe
Merhabalar donanım forum, ryzen 5 1600 işlemcim var ve cyberpunk oynarken 90 derecede çalıştığını fark ettim, idle haldeyken arkada league of legends işlemcisi açıkken ve browser vs varken 62 derecede çalışıyor. İşlemcinin stok fanını kullanıyorum. Bu değer doğal mıdır acaba? Ek olarak yeni bir termal macun aldım elimde bulunsun diye, Arctic marka MX-4 2020 gibi bir model iyi midir? şimdiden teşekkürler.

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Kasan mesh bir kasa degilse ve oda sıcaklığı yüksekse olabilir fakat değilse 90 dereceler çok fazla geldi bana işlemciye underwolt yapman gerekiyor bence eğer stok soğutucu ile kullanacaksan 90 derece çok fazla çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan Gökçe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasan mesh bir kasa degilse ve oda sıcaklığı yüksekse olabilir fakat değilse 90 dereceler çok fazla geldi bana işlemciye underwolt yapman gerekiyor bence eğer stok soğutucu ile kullanacaksan 90 derece çok fazla çünkü.
Evet 90 derece bence de çok fazla, direkt termal macununu değiştirmeyi düşünüyorum

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Evet 90 derece bence de çok fazla, direkt termal macununu değiştirmeyi düşünüyorum
Uzun süredir değişmiyorsa güzelce üstündekini temizle kaliteli bi macun sür fanı felan temizle sonra üstüne tak fanı düşer sıcaklıgı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,257
Üyeler
140,795
Son üye
kzuddr
Top Bottom