Neler Yeni

Ryzen 5 3500x rx550 2gb 8gb ram 240 GB SSD 500 watt 80+psu hangi oyunları açar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Yağız

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Uğur Karabulut
Hocam ben sisteme wifi kartı almam gerekiyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saydıklarım dışında ekstra almam gereken parçalar varmı söylerseniz çok mutlu olurum
kablo ile bağlamıcaksan alman gerekiyor ama bazı kartlarda wifi desteği bulunuyor onu araştırman lazım ve evde eski bir kulaklık,hoparlör yoksa veya alacağınız monitörde hoparlör yoksa ses alamazsınız ben almayı unutmuştum 1 hafta kulaklığın gelmesini beklemiştim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Yağız
kablo ile bağlamıcaksan alman gerekiyor ama bazı kartlarda wifi desteği bulunuyor onu araştırman lazım ve evde eski bir kulaklık,hoparlör yoksa veya alacağınız monitörde hoparlör yoksa ses alamazsınız ben almayı unutmuştum 1 hafta kulaklığın gelmesini beklemiştim
Rx550 de varmı diye araştırırim kulakliksiz kullanacağımı sanmıyorum hocam ondan yana sorun yok hoparlör alacağıma o fiyata kulaklık alırım daha iyi

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Fatih Ayhan
Merhaba kurdan dolayı Intel bı toplama PC yapmak fazla maliyetli olmaya başladı Apu bı sistem yaptım kafamda çok test bulamadım internette güncel olan sistem ryzen 5 3500x ekran kartı olarak rx550 2gb 8gb 3200mhz ram ve 500 watt psu sizce hangi oyunları kaç fpsde açar yardimci olursanız sevinirim
espor oyunlarını rahat oynatır ama gta 5 rdr 2 forza gibi oyunları 720p de oynatabilir. Bazılarında 1080p 30-40 fps olabilir. tabii ki low ayarlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Yağız
espor oyunlarını rahat oynatır ama gta 5 rdr 2 forza gibi oyunları 720p de oynatabilir. Bazılarında 1080p 30-40 fps olabilir. tabii ki low ayarlarda
Genelde e spor oyunlari ve indie platform oyunları oynuyorum o yüzden çok zorlayacagini düşünmüyorum fakat bu fiyata ek güzel 2.el monitör bulabilirmiyim bilemiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,337
Üyeler
149,013
Son üye
biruykusuzvar
Top Bottom