Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 5 5500 bu kadar isinmasi normal mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hamza Ural
85 yine iyi şükret. 5600 olsa 95-100 dereceleri görürdün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

85-86 limit. Daha üzerinde seyrederse sıcaklıklar kule tipi şart olur.
Yani max 86 gordugu oldu

Hayvani toz tutuyor işlemci fanı. Temizlersen baya katkısı olur.
Nasil temizleyecem anlayamadim sac kurutma makinesi yok sence nasil temizlim ve fani cikarmama gerek varmi islemcinin uzerinden

Hayvani toz tutuyor işlemci fanı. Temizlersen baya katkısı olur. Ve evet çıkartman gerekiyor.
Bu kotu oldu daha bugun fani cikarip macun temizligi yaptim

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Gorkem Yavuz
Yani max 86 gordugu oldu
Limit öyle diyim. Bu anormal hava sıcaklıkları neticesinde max 78 derece gören ben artık 98-100 dereceleri görüyorum bu anormal hava sıcaklarından dolayı. Açıkçası 2 saat boyunca 96 derece de oyun oynadım 1 ay boyunca sıkıntı olmadı:) ama önermiyorum git kule tipi al. Ben alıcam :) alacagın zaman konu aç da dandirik bişi alma, bu konularda hata yapabiliyorlar.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Gorkem Yavuz
Yani max 86 gordugu oldu

Nasil temizleyecem anlayamadim sac kurutma makinesi yok sence nasil temizlim ve fani cikarmama gerek varmi islemcinin uzerinden

Bu kotu oldu daha bugun fani cikarip macun temizligi yaptim
Knk fanı çıkardıysan temizleseydin ya? En azından üfleseydin, yada kulak pamuğu ile bir şey kalmıcak şekilde temizleseydin :( onu geçtimde saç kurutma makinesi niye yok .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hamza Ural
Limit öyle diyim. Bu anormal hava sıcaklıkları neticesinde max 78 derece gören ben artık 98-100 dereceleri görüyorum bu anormal hava sıcaklarından dolayı. Açıkçası 2 saat boyunca 96 derece de oyun oynadım 1 ay boyunca sıkıntı olmadı:) ama önermiyorum git kule tipi al. Ben alıcam :) alacagın zaman konu aç da dandirik bişi alma, bu konularda hata yapabiliyorlar.
Bikac hafta boyle kullanayim fani bi temizleyeyim dusmesse mecbur alacam artik

Knk fanı çıkardıysan temizleseydin ya? En azından üfleseydin, yada kulak pamuğu ile bir şey kalmıcak şekilde temizleseydin :( onu geçtimde saç kurutma makinesi niye yok .d
Fani montelemekle cok ugrastim toz hic aklima gelmedi

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Gorkem Yavuz
Bi kac hafta boyle kullansam bir sorun olur mu
Yok olmaz. 1 ay boyunca günde 4-6 saat nfs heat oynamış biri olarak (oyuna girdiğim ilk 5dk içinde 94 derece garanti, 2 saati geçince 100 derece garanti.) Oynadım. Sorun yok :) ama dediğm gibi önermiyorumda önerilmiyor da sağlıksız çünkü. Adam gibi kule tipi lazım. 12400F kullanıyorum R5 5600X rakibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hamza Ural

Allah belami versin temizleseydim mis gibi sorun kalmayacakti

Yok olmaz. 1 ay boyunca günde 4-6 saat nfs heat oynamış biri olarak (oyuna girdiğim ilk 5dk içinde 94 derece garanti, 2 saati geçince 100 derece garanti.) Oynadım. Sorun yok :) ama dediğm gibi önermiyorumda önerilmiyor da sağlıksız çünkü. Adam gibi kule tipi lazım. 12400F kullanıyorum R5 5600X rakibi.
Stok fanla mi kullaniyorsun

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Gorkem Yavuz

Yani monteleme uğrastiriyor mu uğraştırmıyor mu bilemem ama aklıma gelmemesi kötü olmuş.

Allah belami versin temizleseydim mis gibi sorun kalmayacakti

Stok fanla mi kullaniyorsun
Bela okuma leeeen :( ve evet stok soğutucu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hamza Ural
Yani monteleme uğrastiriyor mu uğraştırmıyor mu bilemem ama aklıma gelmemesi kötü olmuş.

Monteleme harbiden baya ugrastirdi ama sonra anladim ki ben bir malmisim arkasinda plaka varmis onu oturtmak gerekiyormus yt den gordum

Senin durumun benimkinden daha sikintiymis harbiden 100 derece olsaydi korkudan gotum tutusurdu😂😄

Monteleme harbiden baya ugrastirdi ama sonra anladim ki ben bir malmisim arkasinda plaka varmis onu oturtmak gerekiyormus yt den gordum

Senin durumun benimkinden daha sikintiymis harbiden 100 derece olsaydi korkudan gotum tutusurdu😂😄
Neyse iyi geceler artik o fani bi ara temizlerim usenmessem kendine iyi bak

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Gorkem Yavuz

Neyse iyi geceler artik o fani bi ara temizlerim usenmessem kendine iyi bak
Ya normalde max 78 mis gibi. Bu havalar yaramadı valla. Şakasız 100 derece gördüm. 100 olmasa bile son 1 haftadır 97-98 derece falan. Phantom Spirit 120 SE alacağım baya billurlu bi soğutucu :D olabildiğince kibar yazmak istedim :D . İyi geceler efenim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ahmet Tarık Türk
Stok fan ile normal
Mecbur soğutucusunu değiştirmeniz gerekiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,268