Neler Yeni

Ryzen 5 5600 için anakart

blawlers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Köse
Bütçe
1500
Arkadaşlar merhaba,
Bu bütçede linkini attığım anakarttan daha iyi tavsiyesi olan var mı? Yoksa yapıştırıp geçeyim mi?
İşlemci Ryzen 5 5600
Ekran kartı 6750XT

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,954
İsim
Hacı
Güzel anakart.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Yapıştır.
İleride işlemciyi HİÇ ama HİÇ upgrade etmem diyorsan bütçe dostu buna bakabilirsin.
Diğer parçalarınını almadıysan onlar içinde öneri yapabilirim.

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
yigitern
Yapıştır.
İleride işlemciyi HİÇ ama HİÇ upgrade etmem diyorsan bütçe dostu buna bakabilirsin.
Bunun fiyatı mı artmış hocam daha uygundu sanki

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

blawlers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Köse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapıştır.

Sağolun hocam diğerleri tamam. Sadece elimde önceden olan Cooler master MWE V2 650W bronze güç kaynağı yeter mi diye düşündürüyor. Sizce sıkıntı yaşar mıyım? Ekran kartı 6750XT XFX Merc modeli.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,306
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Sağolun hocam diğerleri tamam. Sadece elimde önceden olan Cooler master MWE V2 650W bronze güç kaynağı yeter mi diye düşündürüyor. Sizce sıkıntı yaşar mıyım? Ekran kartı 6750XT XFX Merc modeli.
Böyle kaliteli bir sistem için ben kullanmazdım hocam. 1 Koruması eksik. ama sıkıntı yaşayacağını sanmam.

blawlers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Köse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sepetistte indirim bitti. Son anda geçtim siparişi ama geç kaldım mı bilmiyorum. Bakalım onaylanacak mı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Selçuk duraklar
Dostum o ikili sistemi kullanacaksan b550 almanı tavsiye ederim ekran kartındaki smart access teknolojisi b550 ve X570 anakartlarda çalışıyor diye biliyorum smart accessi de sana şöyle açıklayım işlemci ve anakart AMD tabanlı olduğu için tam uyumla çalışıyor 2 k da bile 6-7 FPS farkı alırsın elindeki ekran kartı ve işlemci ile haberin olsun linkini verdiğim anakartı öneririm hem m2 gen 4 teknelojisi var hem ATX bir anakart olduğu için güzel durur senin attığın anakart da çok iyi fiyattaydi indirim bitmiş ama şansına almak istersen tabii ki de mortar daha iyi bir anakart ama dediğim gibi b550 veya x570 den vazgeçme b450 ile elindeki ekran kartına ihanet etmiş olursun

https://www.trendyol.com/asus/prime...4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme

blawlers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Köse
Dostum o ikili sistemi kullanacaksan b550 almanı tavsiye ederim ekran kartındaki smart access teknolojisi b550 ve X570 anakartlarda çalışıyor diye biliyorum smart accessi de sana şöyle açıklayım işlemci ve anakart AMD tabanlı olduğu için tam uyumla çalışıyor 2 k da bile 6-7 FPS farkı alırsın elindeki ekran kartı ve işlemci ile haberin olsun linkini verdiğim anakartı öneririm hem m2 gen 4 teknelojisi var hem ATX bir anakart olduğu için güzel durur senin attığın anakart da çok iyi fiyattaydi indirim bitmiş ama şansına almak istersen tabii ki de mortar daha iyi bir anakart ama dediğim gibi b550 veya x570 den vazgeçme b450 ile elindeki ekran kartına ihanet etmiş olursun

https://www.trendyol.com/asus/prime...4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme

SMA var gözüküyor hocam doğru mu?

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
butce varsa tabii ki koy gec mortar'ı, b550-a pro ile denk anakartlar ikisi.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,224
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yapıştır.
Ne bu kanka nedion

Top Bottom