Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 ısınma sorunu

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Efe Kırmaz
sağol yardımın için önerdiğin soğutucuyu alıcam eğer ucuza fan bulursam 1 adette öne fan alırım belki eyw reis
önden önce bence egzoz fan al dostum, forumda kalan bütçene göre fan önerisi konusu aç, yardımcı olacaklar vardır.

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
snowman t6 al kafadan 10 derece fark eder

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ya işte kule tipi soğutucu almakla kasa fanı arasında kaldım kasa fanı yetersiz bunun farkındayım 1 ön 1 egzoz az ama işlemcide ısınıyo her 2 sine bütçem yok ne yapıcam bilmiyorum soğutucu önerin içinde sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sen şey mi yaptın işte biosdan bi kaç ayar yapıp derece düşürüyolar ya bana da bi yardımcı olur musun
cpu hızını 44 yap sonra cpu core voltage 1.1v yap stress testi yap stabil çalışacak mı sıcaklık sorunu olmaz ben baya düşük derece aldım stok soğutucu ile ama arkadaşımda da aynı kasa aynı işlemci aynı soğutuc var o benden çok daha yüksek dereceler alıyordu nedenini bilmiyorum o benden sonra almasına rağmen ona 2020 yılın 50 haftasında üretilen işlemci gelmiş ondan olabilir

Eren Aras

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Aras
tucu ile ama arkadaşımda da aynı kasa aynı işlemci aynı soğutuc var o benden çok daha yüksek dereceler al
cpu hızını 44 yap sonra cpu core voltage 1.1v yap stress testi yap stabil çalışacak mı sıcaklık sorunu olmaz ben baya düşük derece aldım stok soğutucu ile ama arkadaşımda da aynı kasa aynı işlemci aynı soğutuc var o benden çok daha yüksek dereceler alıyordu nedenini bilmiyorum o benden sonra almasına rağmen ona 2020 yılın 50 haftasında üretilen işlemci gelmiş ondan olabilir
reis ben işte o ayarları biosdan yapmayı bilmiyorum nası öğrenirim

mistircan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğan Can
Merhaba çözümün ne oldu arkadaşım snowman t6 mı aldın aldıysan şuan valorantta kaç derece alıyorsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,045
Üyeler
141,788
Son üye
Zzrashh
Top Bottom