Neler Yeni

RYZEN 5 5600 RX 6600 Sistem alınır mı

kaanhlzan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Hizan
Merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere bu sistem bana oyunlarda bir sıkıntı çıkartır mı? Valorant, Fifa, ve bazı hikayeli oyunları oynayacağım. Detaylı özellikleri aşağıya attım. Şimdiden teşekkürler.

RYZEN 5 5600 3.5GHZ 6 ÇEKİRDEK
ASUS RX 6600 8 GB
1 TB SSD
16 GB RAM
POWERBOOST VK-3902S USB 3.0 FULL SİYAH TEMPERED GLASS HALO RAİNBOW RGB FAN KASA PSU YOK
POWERBOOST BST-ATX650WEU 650W 80+ POWER SUPLY

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,015
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Fiyat ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
PSU kötü, fiyat ne bir de ?

kaanhlzan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Hizan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
18k. İnternetten almaya güvenmediğim için tanıdık bir yerden herşeyi sıfır toplama olarak aldık.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,015
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Evet malesef, internette daha ucuzları var ama dediğim gibi internetten almaya güvenemiyorum. Peki bu sistem bana oyunlarda sıkıntı yaratır mı?
Power harici sıkıntı yok anakartını bilmiyorumda internete neden güvenmiyorsun alıcağın yerlerin çoğunun mağazası mevcut güvensizlik veren şey nedir sen interneten alsanda o ürün gelicek gidip birinden alsanda gidip dolandırıcı sitesinden almıyorsun sonuçta.

Farway

80+ Silver
Psu kötü fiyatı çok pahalı

kaanhlzan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Hizan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Power harici sıkıntı yok anakartını bilmiyorumda internete neden güvenmiyorsun alıcağın yerlerin çoğunun mağazası mevcut güvensizlik veren şey nedir sen interneten alsanda o ürün gelicek gidip birinden alsanda gidip dolandırıcı sitesinden almıyorsun sonuçta.
O anlamda değil hocam. Bazıları sıfır diye gösterip içine ikinci el de koyabiliyor, trendyol Hepsiburada türü sitelerde zaten bunlar garanti. Toplama yaptığım için pahalı oldu zaten. Kurulu şekilde alsam 16k civarına bulurdum bu sistemi.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,015
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
O anlamda değil hocam. Bazıları sıfır diye gösterip içine ikinci el de koyabiliyor, trendyol Hepsiburada türü sitelerde zaten bunlar garanti. Toplama yaptığım için pahalı oldu zaten. Kurulu şekilde alsam 16k civarına bulurdum bu sistemi.
Satıcıya bağlı belki hepsiburada satıyordur o ürünü ve hazır sistemde alabilirsin.

kaanhlzan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Hizan
PSU sıkıntı yaratır mı?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
18k. İnternetten almaya güvenmediğim için tanıdık bir yerden herşeyi sıfır toplama olarak aldık.
Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz, adam hala internetten alışveriş yapmaya güvenemiyorum diyor. Kanka güvenemiyorsan vatandan veya itopyanın mağazasına gidip alabilirsin. Sistemi yorumlayacak olursam, parasını hak etmiyor, PSU kötü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toplama yaptığım için pahalı oldu zaten. Kurulu şekilde alsam 16k civarına bulurdum bu sistemi.
Bu sistemin Max ederi 14k, o da işlemci R5 5600 diye. Eğer sistemi almadıysan bütçene uygun 4060 hala daha varsa 4060 ti sistemler var.

kaanhlzan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Hizan
Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz, adam hala internetten alışveriş yapmaya güvenemiyorum diyor. Kanka güvenemiyorsan vatandan veya itopyanın mağazasına gidip alabilirsin. Sistemi yorumlayacak olursam, parasını hak etmiyor, PSU kötü.
Hocam çevre tanıdık bilindik yerler varken internetten almayı sevmiyorum. Sadece klavye, mouse gibi ürünleri internetten almayı severim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,759
Üyeler
140,695
Son üye
Wendas
Top Bottom