Neler Yeni

Ryzen 5 5600 soğutucu ve kasa tavsiyesi

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Ali Mert Okuducu
Kasayı neden değiştirmek istiyorsun hocam?

Gece_alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alper Ceran
Kasayı neden değiştirmek istiyorsun hocam?
Bu kasa lanet bir kasa tam anlamı ile adam akıllı bi soğutması yok sistem cayır cayır yanıyor fanları sürekli zarıl zarıl ötüyor her açtığımda kamyon gibi ötüyor ya 2 3 kez tokatlaman gerekiyor yada 5 6 dakika beklersen düzeliyor son zamanlarda göz yapmaya başladı fanlar (yan sön yapıyor yani) ve ön 3 fanı birbirine seri olarak bağlayıp sys fan 2 portuna egzozu da sys fan 1e bağladım ve biostan tam güce verdim ( egzozun tam güçte olması biraz iyi oldu pc ortalamada 2 derece düştü)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu al, kasanı değiştirme. Bu attığım bile 5600'e çok fazla ama bütçen var diye öneriyorum OC yaparsan falan işine yarar yoksa boşuna masraf 5600 için.
Bu da ışıklısı, istiyorsan.

İstersen yukarıya 2x140mm egzoz fanı ekleyebilirsin, kasa dandik değil değişmeye ihtiyacı yok bence.
kasa beni bıktırdı hazır elime para da geçti değiştireyim diye düşündüm

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Ali Mert Okuducu
Bu kasa lanet bir kasa tam anlamı ile adam akıllı bi soğutması yok sistem cayır cayır yanıyor fanları sürekli zarıl zarıl ötüyor her açtığımda kamyon gibi ötüyor ya 2 3 kez tokatlaman gerekiyor yada 5 6 dakika beklersen düzeliyor son zamanlarda göz yapmaya başladı fanlar (yan sön yapıyor yani) ve ön 3 fanı birbirine seri olarak bağlayıp sys fan 2 portuna egzozu da sys fan 1e bağladım ve biostan tam güce verdim ( egzozun tam güçte olması biraz iyi oldu pc ortalamada 2 derece düştü)

kasa beni bıktırdı hazır elime para da geçti değiştireyim diye düşündüm
Hocam otmesinin sebebi fanlar kasayı değiştirmenize gerek yok yani 😄 kasaya vereceğiniz paraya fan alabilirsiniz ya da fanları yaglasaniz yine sorununuz çözülür gibi

Aynı kasadan bende kullanıyorum bı sıkıntı yaşamadım

Gece_alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alper Ceran
Hocam otmesinin sebebi fanlar kasayı değiştirmenize gerek yok yani 😄 kasaya vereceğiniz paraya fan alabilirsiniz ya da fanları yaglasaniz yine sorununuz çözülür gibi

Aynı kasadan bende kullanıyorum bı sıkıntı yaşamadım
Ve abi kasanın önü lanet çok fazla toz alıyor arka tarafı dar kablolama zor olur ve kötü görünüyor

ki tavsiyemdir eline para geçince değiştir

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Ali Mert Okuducu
Ve abi kasanın önü lanet çok fazla toz alıyor arka tarafı dar kablolama zor olur ve kötü görünüyor

ki tavsiyemdir eline para geçince değiştir
Dediğiniz hiçbir sorunu ben yaşamıyorum hocam nedense😄 ille değiştirmek istiyorsanız siz bilirsiniz tabi

Gece_alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alper Ceran
Dediğiniz hiçbir sorunu ben yaşamıyorum hocam nedense😄 ille değiştirmek istiyorsanız siz bilirsiniz tabi
belkide tıpkı gpulardaki coilwhine gibi kötü olanı kalitesiz olanı bana denk gelmiştir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,610
Üyeler
157,716
Son üye
Dimdcks
Top Bottom