Neler Yeni

Ryzen 5 5600G - Vega 7 512MB gozukuyor.

Aykut D.

80+ Gold

Aykut D.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
2 yada 4gb vermek yeterli
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu incele ona göre ver .
tamamdir baya iyi oldu onerileriniz sagolun,

Kaynak tüketimi yüksek bir antivirus pc'yi sadece sen kullanıyor virüs bulaştırma riskin düşükse defender kullanman yeterli .
Bir siteye girmistim. Site cihaz bilgilerinizi kullanmak istiyor yaziyordu. Bir de site cihazinizi kullanma denetleme yukleme kaldirma onayi istiyor yazdi. Pop up engellendi ve site cihazinizdaki mıdı cihazlarina erisim engellendi yaziyordu. Bir şey olmus mudur?

Aykut D.

80+ Gold
tamamdir baya iyi oldu onerileriniz sagolun,

Bir siteye girmistim. Site cihaz bilgilerinizi kullanmak istiyor yaziyordu. Bir de site cihazinizi kullanma denetleme yukleme kaldirma onayi istiyor yazdi. Pop up engellendi ve site cihazinizdaki mıdı cihazlarina erisim engellendi yaziyordu. Bir şey olmus mudur?
sanmıyorum .

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
Kaynak tüketimi yüksek bir antivirus pc'yi sadece sen kullanıyor virüs bulaştırma riskin düşükse defender kullanman yeterli .
hizli tarama falan yapmistim sorun cikmadi bi hard diskte internet download manager vardi onun crackiyle sorun vardi onu sildim zaten

Reis attigin videolari izledim. Tesekkurler yardim icin. Ortalamada 4, 5fps fark oluyor. Bunun icin RAM alanini isgal etmeye pe degmez. Tabii csgonun eski surumunde de 10 - 15 fps fark olmustu fakat o da artik cs2´ye gecis yapti. Pek degecek gibi durmuyor. Zaten ekranim 1366x768p oynadigim oyunlar da; forza 4, cod black ops 1 zombie, lol, darksiders 3, call of duty 5 zaten. Cozunurluklerini de kendi ayarlamis genel olarak 1024x768´de cogu oyun. Sagolasin

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,906
Üyeler
156,243
Son üye
pirumar
Top Bottom