Neler Yeni

Yardım Ryzen 5 7500F 50-60 Derece

Magnathur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Buğalı
Ryzen 5 7500F işlemcim var. Yeni aldım şuan stok soğutucu ile kullanıyorum. Thermalright Peerless Assassins 120 soğutucu sipariş verdim. Aklıma takılan şuan Apex ve Diablo IV oynarken işlemci 50-58 derece sıcaklık arasında. Sizce soğutucu geldiğinde ne yapmalıyım. Takayım mı yoksa iade mi edeyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
HasHoca
Ryzen 5 7500F işlemcim var. Yeni aldım şuan stok soğutucu ile kullanıyorum. Thermalright Peerless Assassins 120 soğutucu sipariş verdim. Aklıma takılan şuan Apex ve Diablo IV oynarken işlemci 50-58 derece sıcaklık arasında. Sizce soğutucu geldiğinde ne yapmalıyım. Takayım mı yoksa iade mi edeyim
Keşke 120 almasaydın ama tak bence

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Mustafa Yeşilyurt
ben phantom spirit 120 se aldım stok fan ile yük testinde 82 dereceyi gördüm thermalright phantom spirit 120 se ile yük testinde 60 dereceyi geçmedi boşta 30-35 derecelerde takılıyor oyunlarda 50 yi geçmiyor baya memnunum.

Magnathur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Buğalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek fanlı olan model değil mi

exa_tr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Sedat Eren
bu sıcaklarda gayet iyi ben 70 e kadar görüyorum amd işlemcimde

Magnathur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Buğalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç anlamam o işlerden 😂😂 Arada bir oyun oynamak ve fotoğraf işlemek dışında uzağım bu tür şeylere.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin
Uzun ömür için takılabilir ama şuan paran yoksa falan iade et ilerde alırsın

Magnathur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Buğalı
Uzun ömür için takılabilir ama şuan paran yoksa falan iade et ilerde alırsın
Paradan ziyade bir arkadaşım fanların ramlere yakın olmasından bahsetti. O konu biraz tedirgin etti. Problem olabilecek bir şey mi? Anakart asus prime a620 iki ram slotu da dolu

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin
Paradan ziyade bir arkadaşım fanların ramlere yakın olmasından bahsetti. O konu biraz tedirgin etti. Problem olabilecek bir şey mi? Anakart asus prime a620 iki ram slotu da dolu
Bildiğim kadarıyla o kasa modelinle falan alakalı konu aç bu kasaya sıvı soğutucu gidermi diye kasa büyüklüğü ile alakalı diye biliyorum

Magnathur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Buğalı
Soğutucu elime ulaştı sizce ne yapmalıyım

Top Bottom