Neler Yeni

Ryzen 5 7500f için soğutucu

mhrm21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muharrem Gökalp
Bütçe
3000
Ryzen 5 7500f stok soğutucu ile boştayken 60 civarı oyundayken 85-90 dereceleri çok rahat görüyorum. Ekran kartım rtx 4060 onda derece 50-60 bandında seyrediyo oyun içi. İşlemciye bi soğutucu almayı düşünüyorum.Kule tipi daha iyi olacaktır önerilerinizi bekliyorum bütçe ortalama 2k-3k olur

forza11

80+
gaming gen ya da inventus da daha ucuz. amazonda bir de garanti derdi olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mustafa Gerçek
Aslında şu an bilgisayarı vatanda servise verdim.soğutucuyu alıp onlara taktıracağım başka yerden alınan ürünleri takacaklarını düşünmüyorum
Ben sordum mağaza dışı alınan ürünü takmayız dediler.

mhrm21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muharrem Gökalp
gaming gen ya da inventus da daha ucuz. amazonda bir de garanti derdi olabilir.
Hocam noctua nh d15s alıcam benim işlemci için en iyi seçenek bu gibi duruyo şu an birisiyle iletişimdeyim sıfır kutulu olarak alıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben sordum mağaza dışı alınan ürünü takmayız dediler.
Aradım bu sabah sordum normalde takmıyoruz ama 1 defaya mahsus olarak takabiliriz ürün teslime hazır olduğu zaman soğutucuyu getirirsin burda takarız dediler

mhrm21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muharrem Gökalp
Kolay hocam fanı çıkartıyorsun braketleri takıp vida sıkıp fanı geri takıyorsunuz bir de kabloyu anakarta taktınız mı tamamlanıyor max 5 dakikamı aldı

Hocam anlaştım sarı siteden birisiyle 1700 liraya yarın satın alıyorum noctua nh-d15s i faturasıyla beraber onun dışında serviste takmayı kabul etti ben uğraşmamış olucam

Mr.White

80+ Bronze
Hocam anlaştım sarı siteden birisiyle 1700 liraya yarın satın alıyorum noctua nh-d15s i faturasıyla beraber onun dışında serviste takmayı kabul etti ben uğraşmamış olucam
Hayırlı olsun hocam ocli bir şekilde 70i geçmedi bende haber bekliyorum :)

mhrm21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muharrem Gökalp
Nasıl soğutuyorsunuz aynı işlemci var THERMALRIGHT Peerless Assassin 120 SE ARGB taktım 70-80 arası gidiyor eski bi macun kullandım o etki ediyor olabilir mi
Reis bende YouTube'dan bi video izledim 5 adet soğutucuyu 7500f üzerinde test ediyo en iyi performansı veren noctua nh-d15s oldu arkadaşta da bu soğutucu var bende aynı soğutucudan yarın alıp kullanıcam

Mr.White

80+ Bronze
Nasıl soğutuyorsunuz aynı işlemci var THERMALRIGHT Peerless Assassin 120 SE ARGB taktım 70-80 arası gidiyor eski bi macun kullandım o etki ediyor olabilir mi
Noctua kendini kanıtlamış bir marka bende ilk başta 240mm sıvı soğutucu mu alsam diye düşünüyordum fakat testlerini ve f/p oranına baktıktan sonra bunun daha mantıklı olduğuna karar verdim ve herkese bunu öneriyorum thermalright'ı denemedim o yüzden bir yorum yapamıyorum, noctua'nın içinden ek olarak macun da çıkıyor o da oldukça kaliteli 3 yıldır açılmayan ekran kartım 85ti bundan sonra 70i geçmemeye başladı, macun eskiliği çok değil de kalitesine bağlı biraz da bir de ocli kullandığım halde böyle değiştirmende fayda var gibi gözüküyor.

mhrm21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muharrem Gökalp

mhrm21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muharrem Gökalp
Fatura verdi dimi kanka?
Bide nasıl memnun musun? İçinde ikinci fan için tel var mı
Farurayı whatsapp üzerinden aldım daha kullanamadım soğutucuyu bilgisayarım serviste gelmesini bekliyorum.Fanın birisi zaten takılı 2. Fan içinde 2 adet tel bulunuyor içerisinde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,944
Üyeler
141,367
Son üye
m.yasir
Top Bottom