Neler Yeni

Yardım Ryzen 7 1700 den Ryzen 3700x e geçince görüntü gelmiyor

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,838
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Güvenli moda başlat sürücüleri sil ya da eski işlemcini tak sürücüleri sil ya da formatla.

Fuat_G

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fuat
Format atmak pek işime gelmez ama eski hardiskime Windows kurabilirim
Güncelleme: Biosu sıfırladıktan sonra biosa girebiliyorum ama onun harici hala bir görüntü alamıyorum yine bilgisayarı kapatıp açınca bios dahil her hangi bir görüntü alamıyorum.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Hocam ekranı göremediğin için güvenli mod girmen zor olacak pc kapalıyken pc açma tuşuna basarbasmaz f8 tuşuna basılı tut güvenli mod gelmez ise bu sefer f8 tuşuna arka arkaya basarak dene güvenli mod açılırsa aygıt yöneticisinden ekran kartının driverini sil.

Olmazsa eski işlemciyi tak ekran kartı driverini sil

Bir olasılık daha var kullandığın dp kablo ise hdmi kablo ile dene benim benzer sorunum kablodan çıktı

Fuat_G

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fuat
Hocam ekranı göremediğin için güvenli mod girmen zor olacak pc kapalıyken pc açma tuşuna basarbasmaz f8 tuşuna basılı tut güvenli mod gelmez ise bu sefer f8 tuşuna arka arkaya basarak dene güvenli mod açılırsa aygıt yöneticisinden ekran kartının driverini sil.

Olmazsa eski işlemciyi tak ekran kartı driverini sil

Bir olasılık daha var kullandığın dp kablo ise hdmi kablo ile dene benim benzer sorunum kablodan çıktı
Denedim hocam ama malesef hala görüntü alamıyorum,kablo olarak hem DP hemde hdmı ile denedim sorunu çözemedim birde dvı portu var ama kablom olmadığı için deneyemiyorum.

Top Bottom