Neler Yeni

S20 Fe dusuk Fps sorunu

MythPhantom

80+ Bronze
Snapdragon 865 li Telefon
Öylesine PUBG gireyim diyorum çok ısınıyor 60fps değil donuyo full 30fps gibi oynatıyor.
Eskiden Android 12 ydi 0 Kasma 60fps sabit veriyordu Android 13 Yaptıktan sonra yavaşladı ısınmaya başladı
Fazla oynamıyorum oyun ama genel olarak da ısınıyor telefon
Android 12 Geri yükleyebilir miyim?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,688
İsim
uwu
Snapdragon 865 li Telefon
Öylesine PUBG gireyim diyorum çok ısınıyor 60fps değil donuyo full 30fps gibi oynatıyor.
Eskiden Android 12 ydi 0 Kasma 60fps sabit veriyordu Android 13 Yaptıktan sonra yavaşladı ısınmaya başladı
Fazla oynamıyorum oyun ama genel olarak da ısınıyor telefon
Android 12 Geri yükleyebilir miyim?
Cihaz kaç yıldır sende

grasdiyas

80+ Bronze
düşürsende ısınacak büyük ihtimal

grasdiyas

80+ Bronze
6 ay
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiden gram isinmiyodu hava 30 dereceydi gram ısınmadı Android 12 iken
samsung cihazlar oyun için pek ideal değildir ama rom yükleyebiliyorsan düşürebilirsin twrp ile stock rom unu geri yükleyebilirsiniz tabii s20fe de oluyormu pek bi bilgim yok

MythPhantom

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
samsung cihazlar oyun için pek ideal değildir ama rom yükleyebiliyorsan düşürebilirsin twrp ile stock rom unu geri yükleyebilirsiniz tabii s20fe de oluyormu pek bi bilgim yok
Garantisi var ama gider mi?

grasdiyas

80+ Bronze

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
OZAN TANKUŞ
Hocam bu ufak telefonlar çok ısınıyor. Anlamadığım şekilde aşırı ısınıyor. Bende de s21 var. O kadar ısınıyor ki ana menüde bile kasıyor. Kamera uygulamasını zaten yazın kullanamıyorum. Ekranı yazın ısındığından dolayı göremiyorum. İlk 20-30 saniye ekran parlaklığı normal seviyelerde oluyor. sonra o kadar kısılıyor ki elimle ekranı gölge yapmak zorunda kalıyorum. Alırsam bir daha ufak telefon almıyacağım. Bu dediğim kışın da oluyıor bu arada ama o kadar erken olmuyor.Ben hiç oyun oynamıyorum bu telefonla. Normal kullanımda bile (oyun veya ağır işler kesinlikle yok) Sabah 8 de evden çıkıyorum 10 gibi işte oluyorum. öğlen 2 gibi şarja takıyorum. İlk aldığım günden beri böyle. Değişim yapıldı hatta 0 telefon aldım. onda da aynı sorunlar devam etti.

Top Bottom