Neler Yeni

S20fe snapdragon alınır mı??

Ben telefonun osrununu biliyorum. Pek sorun değil ama 5 parma ile dokununca dokuntamit gecikmeli algılıyor diye biliyorum. Aşırı profosyonel PUBG falan filan oynamiyorsaniz sorun olmaz. Birde o telefon artık biraz eskidi. İyi ama birazcık eski.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
S20 de s20 Fe 865 de kullandım herhangi bir sorunu yok mis gibi telefon her özelliği iyi 18k ya kadar en iyi telefon sayilir öneririm kesinlikle soru filan sorcaksaniz cevaplarim aklınıza takılan vs vs
Samsung fanboy musun? 18k bütçede bunun içinden geçerler.

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğit
Ben telefonun osrununu biliyorum. Pek sorun değil ama 5 parma ile dokununca dokuntamit gecikmeli algılıyor diye biliyorum. Aşırı profosyonel PUBG falan filan oynamiyorsaniz sorun olmaz. Birde o telefon artık biraz eskidi. İyi ama birazcık eski.
ok hocam sadece pes oynarım çok

Yasin Çınar

80+ Bronze
söylenen kronik sorun amoled yanığı büyük ihtimalle ama içiniz rahat olsun samsung s serisi telefonda kalitesiz panel kullanmaz dikkatli kullanırsanız karşılaşmazsınız bu sorunla

Golf 4 R32

80+ Silver
hocam sizce alınır mı? dediğim cihaz telefoncu satıyor fakat 21 ay garantili kutulu faturalı 8500 son dedi fiyata snapdragonlu model olduğunu söyledi 9500 den pazarlıkla indirdim fiyatı
al hiç düşünme

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Efe Kırmaz
S20 de s20 Fe 865 de kullandım herhangi bir sorunu yok mis gibi telefon her özelliği iyi 18k ya kadar en iyi telefon sayilir öneririm kesinlikle soru filan sorcaksaniz cevaplarim aklınıza takılan vs vs
abartmayın ne 18k sı o bütçede poco f5, x6 pro var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam birtane konuda kronik sorunlu bir ekranı olduğu söyleniyor ben tam bilmiyorum
ekranın ortasında çizgi oluyordu sanırım o. fazla belli etmiyorsa alabilirsin lakin telefon güncelleme almayacak bilgin olsun. güncelleme ömrü bitti. ayrıca kaç gb 6 128 mi 8 256 mı?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Barış Okçu
Hocam ekranı sorunlu değil aktif kullanıyorum. S20 fe modelinde yakınlık sensörü yok. Sensör olarak ön kamerayı kullanıyor. Bu da düzgün çalışmıyor. Ya ayarlardan yanlışlıkla dokunmayı kapatacaksın. Ya da eziyet katlanacaksın.

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğit
abartmayın ne 18k sı o bütçede poco f5, x6 pro var.

ekranın ortasında çizgi oluyordu sanırım o. fazla belli etmiyorsa alabilirsin lakin telefon güncelleme almayacak bilgin olsun. güncelleme ömrü bitti. ayrıca kaç gb 6 128 mi 8 256 mı?
6 128

Hocam ekranı sorunlu değil aktif kullanıyorum. S20 fe modelinde yakınlık sensörü yok. Sensör olarak ön kamerayı kullanıyor. Bu da düzgün çalışmıyor. Ya ayarlardan yanlışlıkla dokunmayı kapatacaksın. Ya da eziyet katlanacaksın.
yakınlık sensörü ne oluyor

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğit
Top Bottom