Neler Yeni

Öneri S23 Fe den S24 de geçeyim mi?

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Arkadaşlar telefonumdan memnunum.Ancak arada 18 bin fark vermiş olacağım sizce buna değer mi yoksa hiç geçiş yapmayayım mı ios almak istemem iphone 13 asla almam almak istesem düz 15 tercih ederim onuda şuan bütcem uymaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
hocam şuanki kötü değilki niye değişiyon ztn çok fark yok senin yapmak istediğin attan inip ata binmek gibi

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,152
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
18 az mı hocam, bence gerek yok . Bir sonraki model yeni çıkınca, lansman indirimleri oluyor o zamana kadar elinizdeki cihaza temiz bakın.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ömer
Şu an telefonunla yapamadığın ne var bir üstünü istiyorsun. Yargılamıyorum ciddi soruyorum yanlış anlama.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Fırat divitci
Yurtışı S23'ular 26.000tl. S24 ile arasında ekran parlaklığı dışında pek bir fark yok. İçindeki çipset gayet yeterli ve güzel.

The Semih

80+ Gold
Arkadaşlar telefonumdan memnunum.Ancak arada 18 bin fark vermiş olacağım sizce buna değer mi yoksa hiç geçiş yapmayayım mı ios almak istemem iphone 13 asla almam almak istesem düz 15 tercih ederim onuda şuan bütcem uymaz.
Bu forumda son zamanlarda keyfiye ürün yükselten konular görmeye başladım, arkadaşlar zaten cevapları vermiş.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu forumda son zamanlarda keyfiye ürün yükselten konular görmeye başladım, arkadaşlar zaten cevapları vermiş.
Ben ilk defa attım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yd s24u al alabilirsen
Yd işim olmaz.

Şu an telefonunla yapamadığın ne var bir üstünü istiyorsun. Yargılamıyorum ciddi soruyorum yanlış anlama.
Elimdeki değerini ciddi şekilde kaybetmiş 17-18 bine anca satıyorsun elimdeki 2.elde bana nakit getirisi az s24 te en kötü 30 bin liran cebinde kalır kafasındayım birde kamera ve işlemci daha iyi s24 te.

hocam şuanki kötü değilki niye değişiyon ztn çok fark yok senin yapmak istediğin attan inip ata binmek gibi
Doğru söylüyorsunuz gayet memnunum aslında telefonumdan ama elimdeki parayı yükseltmek istediğimden ama şuan kararsızım bunu yapmaya.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
18 az mı hocam, bence gerek yok . Bir sonraki model yeni çıkınca, lansman indirimleri oluyor o zamana kadar elinizdeki cihaza temiz bakın.
Lansman indirimi internet fiyatından pahalı yine. S24 aldığımda 256gb 42.500dü. İnternetten 38.800 TL'ye aldım.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
S24 daha iyi bir cihaz ancak tavsiye etmem, arada ciddi bir fark olmadığını düşünüyorum. Kendim de S23FE kullanıcısı olarak geçecek olsam S23U veya S24U düşünürüm. Diğer modellere vereceğin ekstra paranın karşılığını yeterince alacağını düşünmüyorum.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
S24 daha iyi bir cihaz ancak tavsiye etmem, arada ciddi bir fark olmadığını düşünüyorum. Kendim de S23FE kullanıcısı olarak geçecek olsam S23U veya S24U düşünürüm. Diğer modellere vereceğin ekstra paranın karşılığını yeterince alacağını düşünmüyorum.
S23 ultra sıfırları en düşük 48 den başlıyor bütcemi ciddi şekilde aşıyor.

S23u çıktığımda biraz değer kaybetmesin diye iphone 15 alırım lakin sevmeyerek kullanırdım.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet

S23u çıktığımda biraz değer kaybetmesin diye iphone 15 alırım lakin sevmeyerek kullanırdım.
Hocam önemli olan bir cihaz alıp olabildiğince uzun süre ve olabildiğince severek kullanmak gerek diye düşünüyorum. Biraz yukarda yd telefon istemediğinizi belirtmişsiniz almayacaksanız almazsınız sizin bileceğiniz iş lakin S23U, server kayıt dahil 30k altında kalıyor. Şu anda tr koşullarında böyle bir f/p cihaz yok. P dediğim sadece performans değil anladınız sanırsam. Şahsen ultralar dışı upgrade önermem, illa da yapmak istiyorsanız ele oturuş için S23, pil ömrü için S23+ öneririm. S24 serisi yüksek fiyatlandırılmış ve exynos hep bi soru işareti.

Top Bottom