Neler Yeni

Öneri S23 Fe den S24 de geçeyim mi?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe
Mantıksız şahsen ben ya 2 ya 3 model üstüne geçmeyi mantıklı buluyorum her zaman ya s25 yada s26 çıkınca onlara geçersiniz.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,152
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Lansman indirimi internet fiyatından pahalı yine. S24 aldığımda 256gb 42.500dü. İnternetten 38.800 TL'ye aldım.
ek takas desteği oluyor ,cihaz + 8k olarak alabiliyorduk

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Seneye kadar kullanırdım. s25 çıkınca takas desteği ile değiştirirdim.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ben ilk defa attım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yd işim olmaz.

Elimdeki değerini ciddi şekilde kaybetmiş 17-18 bine anca satıyorsun elimdeki 2.elde bana nakit getirisi az s24 te en kötü 30 bin liran cebinde kalır kafasındayım birde kamera ve işlemci daha iyi s24 te.

Doğru söylüyorsunuz gayet memnunum aslında telefonumdan ama elimdeki parayı yükseltmek istediğimden ama şuan kararsızım bunu yapmaya.
Parayı yükseltmek istiyorsan yatırım yap telefon alma 😀

Ve hayır telefon bir yatırım aracı değildir, şuana kadar telefondan kâr eden görmedim (birkaç iPhone modeli hariç)

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Parayı yükseltmek istiyorsan yatırım yap telefon alma 😀

Ve hayır telefon bir yatırım aracı değildir, şuana kadar telefondan kâr eden görmedim (birkaç iPhone modeli hariç)
39 bine 15 pro aldım 50k sattım saçma yorum para değerini korumasını istiyorsan alabilirsin seninle aynı fikirde değilim.

Hocam önemli olan bir cihaz alıp olabildiğince uzun süre ve olabildiğince severek kullanmak gerek diye düşünüyorum. Biraz yukarda yd telefon istemediğinizi belirtmişsiniz almayacaksanız almazsınız sizin bileceğiniz iş lakin S23U, server kayıt dahil 30k altında kalıyor. Şu anda tr koşullarında böyle bir f/p cihaz yok. P dediğim sadece performans değil anladınız sanırsam. Şahsen ultralar dışı upgrade önermem, illa da yapmak istiyorsanız ele oturuş için S23, pil ömrü için S23+ öneririm. S24 serisi yüksek fiyatlandırılmış ve exynos hep bi soru işareti.
S23 plus güzel bir tercih olur bir bakayım ona.

Seneye kadar kullanırdım. s25 çıkınca takas desteği ile değiştirirdim.
Aslında satmayın s25 bekleyebilirim.

Biraz önce baktım s23 plus sıfır 37-38 değişiyor s24 plusta aynı şekilde s24 plus alırım böyle bir durumda.

Top Bottom