Neler Yeni

S23 ultrami iPhone 13 mü

yaskin08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Aşkın
Bütçe
30000
Dostlar iPhone 13 tr mi alıyım yoksa s23 ultra yurtdışı mi ben ekran büyüklüğünden endişe ediyorum devasa gözüküyor ve bende büyük ekran sevmem bide yurtdışı olduğu için ilerde daha zor satabilirim ikisininin fiyatida ayni

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,240
İsim
Enes kaya
S23 ultra rakibi iphone 15 pro. S23 ü kayit dahil 915$ satarken de sorunsuz kullanildigi icin yine istedigin zaman satarsin. 13 asla almazdim

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Ileride satmayı planliyorsan i13 al. Veya elin buyuk degilse. Ben de ayni durumda s23u yd sectim. Satma gibi bi planim yok, elim de buyuk ideal benim icin. Ama performans konusunda s23u cok cok daha iyi.

The Batman

80+ Silver
s24 ultra kullanıyorum iphone kullanmadım ama canavar gibi telefon 23 bir altı zaten iyidir bence

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dostlar iPhone 13 tr mi alıyım yoksa s23 ultra yurtdışı mi ben ekran büyüklüğünden endişe ediyorum devasa gözüküyor ve bende büyük ekran sevmem bide yurtdışı olduğu için ilerde daha zor satabilirim ikisininin fiyatida ayni
Büyük ekran sevmiyorsan TR S23 al direkt niye Ultra alıyorsun ki 😀

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
S23 ultra rakibi iphone 15 pro. S23 ü kayit dahil 915$ satarken de sorunsuz kullanildigi icin yine istedigin zaman satarsin. 13 asla almazdim
Hocam kim ne derse desin su telefon isinde iphone kadar piyasasi hizli marka yok. Iphonenin alicisi cok oldugundan dolayi saticisida cok. Ben de anlamiyorum cazip geliyor millete

yaskin08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Aşkın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ileride satmayı planliyorsan i13 al. Veya elin buyuk degilse. Ben de ayni durumda s23u yd sectim. Satma gibi bi planim yok, elim de buyuk ideal benim icin. Ama performans konusunda s23u cok cok daha iyi.
Memnunmusun peki çok büyük bı hissiyatı veya kötü bı ozelligi varmi

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Büyük ekran sevmiyorsan TR S23 al direkt niye Ultra alıyorsun ki 😀
Aynen veya s24de bakilabilir ogrenci kampanyasi ile uyguna geliyordu baya sanirim ama islemci yonunden s23 daha mantikli olabilir

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Memnunmusun peki çok büyük bı hissiyatı veya kötü bı ozelligi varmi
Ben sadece server kayit ile guncelleme alamiyorum suanlik tek sorunum o. O da galiba yazilim yapılan yer ile alakali. Harici telefon ile ilgili bir sorunum yok canavar gibi isimi goruyor. He birde sosyal medyada kalite bozuluyor instada. Tam cektigin videoyu atamiyorsun ama instagram aero kullanirsan biraz daha kaliteli atiyor. Gerci iphone de de bozuyor ama bunun kadar degil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya ne biliyim s23 ultra 50k lik cihaz diye aralarında pek bı fark yokmu
Elbette fark var ama kucuk ekran icin s23 tercih edebilirsin o kadar ahim sahim bi fark yok.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,240
İsim
Enes kaya
Hocam kim ne derse desin su telefon isinde iphone kadar piyasasi hizli marka yok. Iphonenin alicisi cok oldugundan dolayi saticisida cok. Ben de anlamiyorum cazip geliyor millete
Zamaninda iphone kullananlar bir daha degismek istemiyor örnek ben :) 5s almistim ilk o ölene kadar kullandim sonra xiaomi gectim ögrencilik zamanlari sonra yurtdisi iphone15 aldim hayatima extra bisey katmadi ama seneye applein ecosistemini kullanacagim icin aldim diyebilirim

Top Bottom