Neler Yeni

Yardım Mi 13 Ultra mı Düz S23 mü?

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
Sizce bir babaya hangisi iyi olur ? Fiyat pek ön planda değil yani aradaki farka değer mi 9/10k fiyat farkı var telefon ömürlük olacak
iPhone 13 eskidi artık, S23 Ultra alsın o da 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

S23U daha mantıklı Mi13U alırsanız kayıt için direnç atılacak gerek yok riske
Teşekkürler server kaydı yaptırayım o zaman S23 U alıp

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,339
İsim
Hasan Ali
iPhone 13 eskidi artık, S23 Ultra alsın o da 😂

Teşekkürler server kaydı yaptırayım o zaman S23 U alıp
Hocam işte iPhone algısı var 15lerde 52/53k o paralar çok geliyor sanırım mecbur yarın 13 alacağız ama o s23u nün o çelik kasası çok güzel Turkcell bayisinde babama dedim adam bakmadı bile direk iphonelere bakıyor

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Ya öyle düşünüyorum ama Xiaomi yazılımına güvenemiyorum.

Bende Poco X3 Pro vardı, ekran renkleri soluyordu, hızlı şarj özelliği iptal oluyordu bir sürü sorun yaşattı bana.
Memnundum ama bu sorunlar can sıkıcıycı
Poco ve redmi serileri zaten iyi değil poconun arayüzü berbat. Mi8 kullanıyorum 5 senedir. 2 sene daha kullanmayı planlıyorum :) Paran varsa sıkıntı yoksa tabii ki s23 ultradan şaşma

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Merhaba,

Benzer bir soru sormuştum ama farklı bir ikilemde kaldım.

Xiaomi Mi 13 Ultra sırf ön kamerası iyi değil diye biraz isteksizim onun haricinde bir de yazılımı kötü olur diye korkuyorum.

Yurtdışı 22.000₺ civarına Mi 13 Ultra mı?
Yurtiçi 2. el S23 25.000₺ civarına mı?
Yoksa maaşı bekleyeyim S23 Ultra yurtdışı mı alayım? ( 28.000₺ kayıtlı ( kayıt edilecek telefonu da ben götüreceğim ))

iPhone 13’ le Wild Rift oynarken ya dokunmatik hassasiyeti ya da ekran küçük diye istediğim comboları yapamıyorum.

Ön kamera ve Wild Rift oyun performansı önemli benim için.

Poco X3 Prodan hız olarak memnundum, kronik sorunları haricinde çok iyiydi.
Kamerası da kötüydü.

Uzun ömürlü olacak bir telefon istiyorum, bu ihtiyaçlarımın toplamında hangi telefonu almalıyım?
Uzun ömürlü alacaksanız kesinlikle yd işine bulaşmayın. s23 alın geçin derim.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Bu arada düz ıphone alınmaz. Yıl olmuş 2023 hala 60 hz ekranı var. Şaka gibi gerçekten

Merhaba,

Benzer bir soru sormuştum ama farklı bir ikilemde kaldım.

Xiaomi Mi 13 Ultra sırf ön kamerası iyi değil diye biraz isteksizim onun haricinde bir de yazılımı kötü olur diye korkuyorum.

Yurtdışı 22.000₺ civarına Mi 13 Ultra mı?
Yurtiçi 2. el S23 25.000₺ civarına mı?
Yoksa maaşı bekleyeyim S23 Ultra yurtdışı mı alayım? ( 28.000₺ kayıtlı ( kayıt edilecek telefonu da ben götüreceğim ))

iPhone 13’ le Wild Rift oynarken ya dokunmatik hassasiyeti ya da ekran küçük diye istediğim comboları yapamıyorum.

Ön kamera ve Wild Rift oyun performansı önemli benim için.

Poco X3 Prodan hız olarak memnundum, kronik sorunları haricinde çok iyiydi.
Kamerası da kötüydü.

Uzun ömürlü olacak bir telefon istiyorum, bu ihtiyaçlarımın toplamında hangi telefonu almalıyım?
X3 pro bendede vardı memnundum ama bi anda kapandı açılmadı kronik işlemci sorunu varmış bende sattım 1500'e parça niyetine kendime redmi note 10s aldım sıfır tr cihazı

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
yd cihaz kullanıp sorun yaşamayana denk gelmedim ya nfc yok ya güncelleme almıyor illa bir sorun oluyor.
S23 Ultra server kaydı oluyor, güncellemede bir sorun olmuyor diye biliyorum.

Daha önce de IMEI kayıtlı Poco kullandım hiç bir sorun yaşamadım

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
ASME
Yurtdışı kayıtlı Xiaomi 13 😁

yd cihaz kullanıp sorun yaşamayana denk gelmedim ya nfc yok ya güncelleme almıyor illa bir sorun oluyor.
Bana denk gelmedin hacı.

Note 8 Pro Note 9S Mi9T Note 10 Pro Note 12 Pro Nothing Phone 1 Oneplus Nord N10 ve dahasını kullandım. Sıfır sıkıntı. Yazılım atmayı bilmeme bile gerek yok. Mi flash üstünden çok basit beş dakikaya atabilirsin. Kilit açma ve rom yüklemeyi YouTube kanalımda anlattım. Baya bilmeyip şimdi çatır çatır kullananlar var. Global, Avrupa, Hint, Endonezya veya kişiselleştirilmiş bütün romları denedim. Genelde Avrupa (EU) kullanırım.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Yurtdışı kayıtlı Xiaomi 13 😁

Bana denk gelmedin hacı.

Note 8 Pro Note 9S Mi9T Note 10 Pro Note 12 Pro Nothing Phone 1 Oneplus Nord N10 ve dahasını kullandım. Sıfır sıkıntı. Yazılım atmayı bilmeme bile gerek yok. Mi flash üstünden çok basit beş dakikaya atabilirsin. Kilit açma ve rom yüklemeyi YouTube kanalımda anlattım. Baya bilmeyip şimdi çatır çatır kullananlar var. Global, Avrupa, Hint, Endonezya veya kişiselleştirilmiş bütün romları denedim. Genelde Avrupa (EU) kullanırım.
Benim kafama yatmıyor. Ha 6 ayda bir cihaz değiştiriyorsundur onu bilemem. Rotdu kilitlendiydi güvenlik güncellemesi almadıydı, nfc kullanamıyorum diyeni çok duydum. Ben aynı bütçede x13 ve s23 arasında kesinlikle s23 alırdım.
YD alırım dersem de o paraya gider vivo x100 pro veya x14 pro arasından yaparım tercihimi.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
ASME
Benim kafama yatmıyor. Ha 6 ayda bir cihaz değiştiriyorsundur onu bilemem. Rotdu kilitlendiydi güvenlik güncellemesi almadıydı, nfc kullanamıyorum diyeni çok duydum. Ben aynı bütçede x13 ve s23 arasında kesinlikle s23 alırdım.
YD alırım dersem de o paraya gider vivo x100 pro veya x14 pro arasından yaparım tercihimi.
Yok hocam ben uzun vadede kullanırım ama çevrede senin cihaz güzel diyip kar ile istiyor satıyorum.

Note 8 Pro Note 9S yaklaşık dört yıldır bende sorunsuz. Cihaz aynı cihaz. Güncelleme sorunsuz gelir kur dersin kurulur. Bazı cihazlarda twrp ile kuruluyor veya hiç güncelleme almıyor, sanırım siz ondan bahsediyorsunuz. Bilinçli kullanıcı olduktan sonra hiçbir cihaz üzmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,192
Üyeler
140,785
Son üye
meedo