Neler Yeni

S23 vs iPhone 13 hangisi mantıklı?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Kerem Çavuş
Hocam %71 bataryalı iphone 12 mini 128gb cihazımı 25bine sattım. Şuan sıfır 64gb ip12nin piyasa değeri 26bin zaten. Demek istediğimi anlamışsınızdır umarım.
dediğin doğru fakat sırf değer kaybetmiyo diye daha kötü olan telefonu kullanmanın gram mantığı yok bence zaten aralarında fiyat farkı var , o mantıkla düşünülecekse s23 + kalan parayla altın alınırsa aynı hesaba gelir ben de aynı ikilemde kalıp s24 aldım açıkcası

Palo DAYI

80+ Gold
daha 1-1.5 ay once ıkısı arasında kalıp s23 aldım ve sıfır pısmanlık kesınlıkle fotograf konusunda kıyasıya kapısırlar youtubede bır cok ıncelemesı var ben aradakı farka asla degmez dıyorum + olrak oncekı cıhazın ıphone degılse sarj aletı ve kablosu exstra bır masraf cıkarıcak
kendı gozumle bırebır deneyımledı fotograf ve vıdeo kalıtesını ıs yerındekı bır abımde Iphone 13 var kesınlıkle ıkısıde kalıtelı ıkısıde ıyı ıkısıde uzmez ama oyun oynuyorsan hatta oynu bırak gundelık kullanımda bıle 120 hz kesınlıkle goze carpıyor ıkısını yan yana koyunca s23 daha akıcı barız bellı edıyor aradakı farkı

Reindi

80+ Silver
15 pro max aldım 2 gün önce çokta beğenmedim normalde 14 pro kullanıyordum şimdi ben bu 15 pro maxi satmak istesem kutusunu açtığım için bile çok fazla değer kaybedecek en az 20k bandında yani dediğiniz hiç mantıklı değil samsung alsın alıyosa
Mesaj otomatik birleştirildi:

iphone 16 nı ne ara çıktı ve evet iphone 16 giriş modeli prolar dışında çok da bi fark olmuyor zaten insanlar erişebilsin diye normal 15 14 13 var daha kötü ama daha ucuz
sızdırılan görüntülerde 60 hz pro ya kadar yine

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Önümüzdeki aylarda telefonumu değiştirmeyi dusunuyorum. Hangisini alacagima karar veremedim. Bazı kişiler iPhone çok iyi diyor. Bazıları iPhone abartildigi kadar iyi değil diyor. Daha önce iPhone kullanmadığım icin bilmiyorum. Piyasası da düşmediği için iPhone mi alsam diyorum. Hangisi daha mantıklı sizce?
daha önce ip kullanmadıysan ip tercih etmelisin söylenenlere de çok kulak asmamak lazım millet nasıl şarj ediyor nasıl kullanıyor düşürdü de mi sorun yaşıyor kimse bilmiyor bu işin sonu yok yani kabaca h.o

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Emin Yılmaz Parlak
Benim kardeşim s23 256 kullanıyor canavar cihaz malzemesi de oldukça premium. Pişman olmazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tunahan Yılmaz
Bı kere alayim bı daha telefon fln ugrasmayim diyosan satma düşüncen yoksa s23 al. İlerde satarım diyosan maddi kaygı guduyosan iPhone al. Bide 120 v 60 Hz tartismasi yapanlar olmuş ama bu fiyatlardaki cihazlar için bence gereksiz bir tartışma çünkü bu fiyatlardaki telefonların ekranı ztn kaliteli iPhone daki 60hz ekran diğer 60 Hz ekranlar gibi kasma göstermiyor. Normal 120 Hz gibi gayet akıcı. Ama şahsi fikrim s23

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr
iphone 13 de 120hz bile yok s23 değil s21 ile karşılaştırılması gereken telefon asla alma 13 felan pişman olursun bataryasıda çöp
SADLKOJDASŞLOASD 120hz bataryayı içiyor 60 hz günlük kullanım için yeterli ki satarken s22 Ultrayı 20k ya falan satarsın şuanda ip13 hala taş gibi 30k civarına gider İos yazılım olarak en stabil yazılım şuanda stok yazılımlar arasında sonrasında oneUI geliyor (Hali hazırda güncelleme alanları say)

Iphone da da pişman olmazsın lakin aktif kullandığın telefon 120hz ise o canını sıkabilir.
Gayet net açıklanmış

Sxpreme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ömer Boran
Hocam %71 bataryalı iphone 12 mini 128gb cihazımı 25bine sattım. Şuan sıfır 64gb ip12nin piyasa değeri 26bin zaten. Demek istediğimi anlamışsınızdır umarım.
senin 20k bandındaki telefonunda olabilir öylede ben 100bin tl verdim 80 bin tl satış fiyatım :D

evt düz 16 60 hz ve arka kamera tasarımı 11 12 gibi . bari çapraz olsaydı. satışı çok az olucak eminim
zaten hep 12 13 14 gibi telefonlar birbirnin tıpa tıp aynısı 15 de çentik değişti (pro veya plus modelleri için konuşmuyorum)

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Eray kalafat
Önümüzdeki aylarda telefonumu değiştirmeyi dusunuyorum. Hangisini alacagima karar veremedim. Bazı kişiler iPhone çok iyi diyor. Bazıları iPhone abartildigi kadar iyi değil diyor. Daha önce iPhone kullanmadığım icin bilmiyorum. Piyasası da düşmediği için iPhone mi alsam diyorum. Hangisi daha mantıklı sizce?
S22 ultraya dönebilirseniz efsane olur eğer s23 düz alıcaksanız.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ali Mert Okuducu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,697