Neler Yeni

S24+ mı S23 Ultra mı Almalıyım

Avaree96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet Taha ÖZTÜRK
Merhaba s24+ fiyatları 12/256 40bin civarında s23ultra 12/512ler ise 50bin TL kameralık aşırı derecede işim olacağını düşünmüyorum s24+ almayı düşünüyorum ama s23 ultra almadigim icin pisman olur muyum veya tarafsız olarak baktığımız zaman hangi telefon daha mantıklı olur s24+ın islemcisi konusunda bazıları tereddüte düşmüş ama sizce ne yapmam daha doğru olur?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba s24+ fiyatları 12/256 40bin civarında s23ultra 12/512ler ise 50bin TL kameralık aşırı derecede işim olacağını düşünmüyorum s24+ almayı düşünüyorum ama s23 ultra almadigim icin pisman olur muyum veya tarafsız olarak baktığımız zaman hangi telefon daha mantıklı olur s24+ın islemcisi konusunda bazıları tereddüte düşmüş ama sizce ne yapmam daha doğru olur?
Exynos alınmaz ya S23 Ultra bak ya S23+ bak bence. Mecbur kalırsan S24+ da iyidir ama önceliğin o olmasın.

Avaree96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet Taha ÖZTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Exynos alınmaz ya S23 Ultra bak ya S23+ bak bence. Mecbur kalırsan S24+ da iyidir ama önceliğin o olmasın.
exynos neden alınmaz farklı forumlarda hicbir sorun olmaz demişler 10bin tl fiyat farki az değil

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
exynos neden alınmaz farklı forumlarda hicbir sorun olmaz demişler 10bin TL fiyat farki az değil
Şuana kadar ne zaman Exynoslu cihaz kullansam ya 2 seneye kasma donma olmaya başladı ya aşırı ısınma sorunları çıktı. Ek olarak genelde pili de hızlı bitiriyor Exynos işlemciler. Ben sevmiyorum şahsen ve üst düzey bir cihazda olmasını istemem.

Avaree96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet Taha ÖZTÜRK
Şuana kadar ne zaman Exynoslu cihaz kullansam ya 2 seneye kasma donma olmaya başladı ya aşırı ısınma sorunları çıktı. Ek olarak genelde pili de hızlı bitiriyor Exynos işlemciler. Ben sevmiyorum şahsen ve üst düzey bir cihazda olmasını istemem.
Exynos islemcilerin eski versiyonlarında sıkıntı oldugu gercek ama AMDnin de suanki durumu gibi exynoslarında problemi olmadigi soyleniyor

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,091
İsim
kilan embappe
Valla Poco F6 alırım ne kadar Xiaomi sevmesem de. 8G3 manyak iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama S24+ da tercih edilebilir bilmem hiç böyle bir dusuncem olmadı ama exynos bilemiyorum. 2400 güzel olması lazım ama. S24+ alırdım vazgectim

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Exynos islemcilerin eski versiyonlarında sıkıntı oldugu gercek ama AMDnin de suanki durumu gibi exynoslarında problemi olmadigi soyleniyor
Daha geçen S23 FE kullananların pil ve ısınma şikayetlerini okudum, forumdan biri de bununla alakalı konu açmıştı. S22 de de berbatlardı, S24 de de bir mucize olduğunu sanmıyorum her sene olduğu gibi "bu sefer exynos düzelmiş" derler seneye "exynos çöp zaten tabi ısınır" a döner olay.

Ha 3 sene geçer cidden sorun çıkmaz görürüm o zaman olmuş derim. Ama Exynos düzeldi muhabbeti 5 senedir falan var yani düzelmiyor işte 😂

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Turan Durmaz
Exynos amiral seviye işlemcileri maalesef hala kötü şahsen kesinlikle almam size hep almak istediğim ama fiyat ve tasarımı dolayısı ile vazgeçtiğim S23 ultra cihazını tavsiye ederim.

Avaree96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet Taha ÖZTÜRK
10bin tl fazla verip s23 ultra almam taraftarıysanız alacağım soyledikleriniz mantıklı gorunuyor

Ekstra olarak telefonu uzun sureli kullanmayı dusunuyorum sorun olmaz degil mi

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
mehmet ali oğuz
Daha geçen S23 FE kullananların pil ve ısınma şikayetlerini okudum, forumdan biri de bununla alakalı konu açmıştı. S22 de de berbatlardı, S24 de de bir mucize olduğunu sanmıyorum her sene olduğu gibi "bu sefer exynos düzelmiş" derler seneye "exynos çöp zaten tabi ısınır" a döner olay.

Ha 3 sene geçer cidden sorun çıkmaz görürüm o zaman olmuş derim. Ama Exynos düzeldi muhabbeti 5 senedir falan var yani düzelmiyor işte 😂
Dayı moralimi bozdun he 1 ay kullanım kısa bir süre umarım telefon ısınıp sarj yemeye başlamaz donmalarda cabası oturur ağlarım tahmini kaç ay süre vermek lazım s24+ a :)

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Turan Durmaz
10bin TL fazla verip s23 ultra almam taraftarıysanız alacağım soyledikleriniz mantıklı gorunuyor

Ekstra olarak telefonu uzun sureli kullanmayı dusunuyorum sorun olmaz degil mi
En az 5 yıl götürür dh den en iyi sürüm hangisi kullanıcılara sormadan güncelleme yapma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,249
Üyeler
145,137
Son üye
Greyface
Top Bottom