Neler Yeni

Android S24 / S24+ / S24 ULTRA FİYATLARI

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Server kayit ne oluyor hocam
Normal imei atmanın daha komplike ve pahalı ama daha iyi versiyonu gibi düşün. Telefonunu çok ufak bir kaç özellik haricinde (samsung pass gibi) olduğu gibi kullanmaya sorunsuz devam edebiliyorsun.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
Normal imei atmanın daha komplike ve pahalı ama daha iyi versiyonu gibi düşün. Telefonunu çok ufak bir kaç özellik haricinde (samsung pass gibi) olduğu gibi kullanmaya sorunsuz devam edebiliyorsun.
Hocam maliyeti ne kadardir tahmini birde nerde yaptirilir telefoncularda vs.mi

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Arda Saraçoglu
gerek varmı ki bozmaya 8 ay kullanabıklıyon zaten kalan 4 ay da whatsapdan arama yaparsın veya 2.telden

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dümdüz yapmışlar. Bence de kötü. Premium hava gitmiş.
Yine bir mağazada görmek lazım tabi ama ilk izlenimim berbat olduğu yönünde, dümdüz olması çerçeve kenarlarını da çok belli etmiş.

Düz modellerde işlemciden patlamış Ultrada tasarımdan patlamış adamlar 😅

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Neden kotu hocam cok anlamiyorum s24 almayi dusunuyodum
Exynos samsung'un ürettiği ,genel de kaarını arttırmak için kullandığı kendi işlemcileri. Bu işlemciler çok sık kronik sorunlar yaşıyor. Isınma ,takılma olasılığı mediatek in son nesli ve genel qualcomm'lara göre çok yüksek. Zamanında S6 vardı çok pişman oldum belki adam olmuştur diyip bir şans daha verip s10+ geçtim (Yeni cihaza geçicem bu sene) . Ama hayatımda kullandığım en rezil işlemciler. Kapanma ısınma sorunları bitimiyor. Herkese denk gelcek diye bir şey yok ama durum bu. Mesela anneme tekrar samsung aldım ama QC işlemci olduğu için sorun etmedim F/P telefondu. Bana bedava verseler ,Exynos cihaz kullanmam. 1-2 güne 35k ya hepsiburada amazon gibi yerlerde satışa çıkar, isterseniz alabilirsiniz. Ben tercih etmem geçmişten ötürü ama 35i geçmedikten sonra alınabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hangi iş o acaba
Kuryelik
WSDERFGTYJUILPŞĞİ

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Exynos samsung'un ürettiği ,genel de kaarını arttırmak için kullandığı kendi işlemcileri. Bu işlemciler çok sık kronik sorunlar yaşıyor. Isınma ,takılma olasılığı mediatek in son nesli ve genel qualcomm'lara göre çok yüksek. Zamanında S6 vardı çok pişman oldum belki adam olmuştur diyip bir şans daha verip s10+ geçtim (Yeni cihaza geçicem bu sene) . Ama hayatımda kullandığım en rezil işlemciler. Kapanma ısınma sorunları bitimiyor. Herkese denk gelcek diye bir şey yok ama durum bu. Mesela anneme tekrar samsung aldım ama QC işlemci olduğu için sorun etmedim F/P telefondu. Bana bedava verseler ,Exynos cihaz kullanmam. 1-2 güne 35k ya hepsiburada amazon gibi yerlerde satışa çıkar, isterseniz alabilirsiniz. Ben tercih etmem geçmişten ötürü ama 35i geçmedikten sonra alınabilir.

Kuryelik
WSDERFGTYJUILPŞĞİ
Exynosta hız sorunu şuan yok ama ısınma ve pili çok yeme sorunu var. Büyük ihtimalle S24 gene pil sorunları ile gündeme gelir.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk

Kuryelik
WSDERFGTYJUILPŞĞİ
Hocam bende suan s10 lite kullaniyorum sıkıntı cikarmaya basladi iphone gecicektim ama bu fiyatlara dusuk model geliyo s23 dusunuyodum simdi bu cikinca buda mantikli gibi geldi ama siz boyle diyince tereddutte kaldim s23 le s24 arasi fiyat farkina degermi almalimiyim sizce 35 olursa

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Aynı fiyattan çıktı

Hocam bende suan s10 lite kullaniyorum sıkıntı cikarmaya basladi iphone gecicektim ama bu fiyatlara dusuk model geliyo s23 dusunuyodum simdi bu cikinca buda mantikli gibi geldi ama siz boyle diyince tereddutte kaldim s23 le s24 arasi fiyat farkina degermi almalimiyim sizce 35 olursa
40 dan çıktı ddüşer mi bilmiyom ama 10k etmeyeceği kesin. 40k ya exynos alınmaz. s23+ bakın veya Xiaomi modellerini. İphone alınaiblir elbet 40k az değil. 14 alınabilir üstüne ekleyip 15 bile bakılabilir.

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Arada çok bir fark olmamasına rağmen bu kadar bir fiyattan satışa çıkması çok saçma bence. S24'e bu parayı vermek yerine S23 256 GB almak daha iyi olur. Bu arada yakın zamanda S23'ün fiyatının S24'ün çıkmasına bağlı olarak düşmesi gibi bir ihtimal var mı?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Exynosta hız sorunu şuan yok ama ısınma ve pili çok yeme sorunu var. Büyük ihtimalle S24 gene pil sorunları ile gündeme gelir.
Adamlar bunu biliyor zaten ama fiyat için pek umursamıyorlar. Yada üst modellere yönlendirmek için daha çok. O yüzden çözmüyorlar sorunu. 15k lık honor cihazlar daha başarılı pil konusunda.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
Aynı fiyattan çıktı

40 dan çıktı ddüşer mi bilmiyom ama 10k etmeyeceği kesin. 40k ya exynos alınmaz. s23+ bakın veya Xiaomi modellerini. İphone alınaiblir elbet 40k az değil. 14 alınabilir üstüne ekleyip 15 bile bakılabilir.
Hocam bu cikmadan once s23+ dusunuyodum ama halen kararsizim iphone istiyorum aslinda ama bu fiyatlarda 14 bile gelmiyo o yuzden vazgecicem gibi iphonedan

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Arada çok bir fark olmamasına rağmen bu kadar bir fiyattan satışa çıkması çok saçma bence. S24'e bu parayı vermek yerine S23 256 GB almak daha iyi olur. Bu arada yakın zamanda S23'ün fiyatının S24'ün çıkmasına bağlı olarak düşmesi gibi bir ihtimal var mı?
Öyle olacağını sanmıyom. S24 5k zam yer gibi 1-2 aya s23 çok az artar. o yönden fark oluşur. Gerçi tahmin sadece ne olacağı hiç belli olmaz.

Top Bottom