Neler Yeni

S24U mu yoksa IP15PM mi almalıyım

Alican.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Alican ekinci
normalde s24u derdimde bu ülkede paranın değer kaybından ötürü 15 alırdım.yarın bir gün satsan çok zarar etmiyorsun

Liaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Kaya
bugün forumda herkes tersliyor arkadaş
neden s24 ultra?
6.8 inç büyük ekran
kalem
s 23 ultra ya göre iyileştirilmiş yapay zeka
daha düşük fiyat
senin daha çok işini görecektir
hem bence yurt dışı alma uğraştırır tr cihazı al geç
Mesaj otomatik birleştirildi:

apple cihazı yurt dışı oldumu yetkili servis yüzüne bakmaz kardeşim
Kusura bakma reyiz de hani ''s24u al tabi ki'' cevabı senin içine siniyor mu? Yd cihaz almam zaten fiyat konusunda sıkıntım yok fiyatının ucuz olması + olmuyor fark etmiyor yani. Büyük ekran işime yarayacaktır özellikle kalemiyle beraber çok kararsız kaldım hangisini alırsam alayım pişman olmam da sanırım genel özellikleri ve ekosistemi nedeniyle iphone alacam.

Sizce şu an telefon almayıp 1 ay geçici bir şey kullanıp ip16pm almak mantıklı olur mu? Sanırsam 15 serisini eylül sonunda satışa sunmuşlardı bu da aynı olur.
normalde s24u derdimde bu ülkede paranın değer kaybından ötürü 15 alırdım.yarın bir gün satsan çok zarar etmiyorsun
2.el piyasasının iyi olması yarın öbür gün satarken işime yarayacaktır ancak hangisini alırsam alayım 4 5 yıl kullanacağım için o dönemki fiyatı umurum da olmaz. Bu arada üstteki arkadaşa dediklerim sizin için de geçerli nedenini belirtmişsiniz ama yeterli bir cevap değil.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Toprak
Bence iPhone. S24 ultra ne kadar iyi olursa olsun. Köşeli olup elinde tutamadiktan sonra ne anlamı var? Kişiden kişiye değişir ama benim için alınmaz bir telefon oluyorm

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
ismail
Bence s24 ultra. iphone 15pm ne kadar iyi olursa olsun. Köşeli olmayıp elinde tutamadiktan sonra ne anlamı var? Kişiden kişiye değişir ama benim için alınmaz bir telefon oluyor

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Toprak
Bence s24 ultra. iphone 15pm ne kadar iyi olursa olsun. Köşeli olmayıp elinde tutamadiktan sonra ne anlamı var? Kişiden kişiye değişir ama benim için alınmaz bir telefon oluyor
Ne zaman bırakacaksınız şu fanboyluğu. Sanki babasının malı gelmiş burda eksisini bana övüyor 😂

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
ismail
Ne zaman bırakacaksınız şu fanboyluğu. Sanki babasının malı gelmiş burda eksisini bana övüyor 😂
Yahu telefonun köşesinden bahsedip telefonu gömmüşsün. Fanboyluktan bahsediyorsun :kekw: :kekw:

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Bence iPhone. S24 ultra ne kadar iyi olursa olsun. Köşeli olup elinde tutamadiktan sonra ne anlamı var? Kişiden kişiye değişir ama benim için alınmaz bir telefon oluyorm
cidden anlamak zor samsungun ultra serisinin iğrenc tasarımının neyini nasıl savunabilirsin çok kaba duruyor. Performansı iyi de o köşeli leş ötesi tasarıma para vermem ben de

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,815
İsim
uwu
cidden anlamak zor samsungun ultra serisinin iğrenc tasarımının neyini nasıl savunabilirsin çok kaba duruyor. Performansı iyi de o köşeli leş ötesi tasarıma para vermem ben de
Gerçekten öyle keşke s23u/24u yu 6.1/6.4 inç ekranlı bir şekilde çıkartsa çok güzel olurdu

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Toprak
Yahu telefonun köşesinden bahsedip telefonu gömmüşsün. Fanboyluktan bahsediyorsun :kekw: :kekw:
Ulan anlamazsınız siz. Telefonun ergonomisini bozuyor. Elinde tutarken dahi eline batıyor o köşe. O kadar para verip rahat kullanamadıktan sonra ne anlamı var? İstediği kadar güçlü olsun.

O telefon cebe bile girmez girsede cepte bile adamı rahatsız eder. Güzel görünüyor premium görünüyor evet ama insan kullanacak bunuda

Liaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Kaya
Ulan anlamazsınız siz. Telefonun ergonomisini bozuyor. Elinde tutarken dahi eline batıyor o köşe. O kadar para verip rahat kullanamadıktan sonra ne anlamı var? İstediği kadar güçlü olsun.

O telefon cebe bile girmez girsede cepte bile adamı rahatsız eder. Güzel görünüyor premium görünüyor evet ama insan kullanacak bunuda
arkadaş doğru diyor köşeli tasarım aşırı rezil bir tercih sırf kalemi iyi kullanalım diye yapmışlar ama gereksiz bence kavisli olması gerekirdi çalıştığım yerdeki mimar abilerin biri s23u biri s22u diğeri de s22 kullanıyor ve çok rahatsız edici elde tutma hissiyatı gerçekten almak isterdim özelliklerinden dolayı ama android alacak olsam poco x6 pro ya da arkası güzel olmasada ön tarafı ve özellikleri çok güzel olan honor magic6 pro alırım daha iyi konu başlığı değişir poco x6 pro mu honor magic 6 pro mu yoksa ip 15 pm mi bana s24 demeyin yeni başlık mı açsam acaba

BabaVoss7

80+ Silver
2 sinide yd alırdım şahsen heralde aynı fiyata gelirdi döne döne kullanır beğendiğini seçersin sonrakinde yerli olarak devam edersin 😅

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,815
İsim
uwu

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Baran Kut
2 sinide yd alırdım şahsen heralde aynı fiyata gelirdi döne döne kullanır beğendiğini seçersin sonrakinde yerli olarak devam edersin 😅
İki tarafında gönlü olsun hocam :kekw:

Top Bottom