Neler Yeni

S9fe+ mı S9fe mi İpad 9. nesil mi?

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Bir ara tablet alacaktım buraya da konu açmıştım sonra vazgeçtim. Aradan biraz süre geçti yine almaya karar verdim ders için falan baya işime yarar çünkü yks senemde. Sizce hangisini alayım ipad alsam yanına bi de amazonda satılan ucuz kalemlerden alırım da onların ömrü ne kadar olur bilmiyorum. Samsung alacaksam da s9fe ile plus arasında 4k fiyat farkı var değer mi o farka?

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
acelesi yoksa bence öğrenci indirimi bekle bütçe artırıp air al kalemi hediye ediyor apple

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Bir ara tablet alacaktım buraya da konu açmıştım sonra vazgeçtim. Aradan biraz süre geçti yine almaya karar verdim ders için falan baya işime yarar çünkü yks senemde. Sizce hangisini alayım ipad alsam yanına bi de amazonda satılan ucuz kalemlerden alırım da onların ömrü ne kadar olur bilmiyorum. Samsung alacaksam da s9fe ile plus arasında 4k fiyat farkı var değer mi o farka?
YKS için ipad 9 ve apple pencil kullanıyorum, sorun varsa cevapalrım

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Samsung al. S9 FE mi FE+ mı dersen de aradaki tek ciddi fark ekran boyutu. Bir mağazada ikisine de bak hangisinin boyutu sana uygun gelirse onu al.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekranı küçük geliyor mu yada çerçeveli olduğu için rahatsız ediyor mu? Birde amazonda satılan ucuz kalemlerden alsam çok hızlı bozulur mu bilgin var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung al. S9 FE mi FE+ mı dersen de aradaki tek ciddi fark ekran boyutu. Bir mağazada ikisine de bak hangisinin boyutu sana uygun gelirse onu al.
Sadece ekran farkı varsa 4kya değmez ya. Biri 6 Biri 8Gb ram olduğu için birisi 6gb olan ilerde kasma donma yaşar plus daha mantıklı demişti.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ekranı küçük geliyor mu yada çerçeveli olduğu için rahatsız ediyor mu? Birde amazonda satılan ucuz kalemlerden alsam çok hızlı bozulur mu bilgin var mı?

Sadece ekran farkı varsa 4kya değmez ya. Biri 6 Biri 8Gb ram olduğu için birisi 6gb olan ilerde kasma donma yaşar plus daha mantıklı demişti.
Tek fark o değil ufak tefek birçok fark var ama tek "ciddi" fark o bence. RAM mevzusu modelden modele değişir bu arada. Plus olmayanda da 8 ramli versiyon var.

Ağır işler yapılmayacaksa 6GB de yeterlidir. 8GB daha iyi olabilir ama.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek fark o değil ufak tefek birçok fark var ama tek "ciddi" fark o bence. RAM mevzusu modelden modele değişir bu arada. Plus olmayanda da 8 ramli versiyon var.

Ağır işler yapılmayacaksa 6GB de yeterlidir. 8GB daha iyi olabilir ama.
Yani ders için kullanacağım çoğu zaman, arada çizim yapar dizi film falan izlerim. 8Gb ramli fiyatı fe+dan daha pahalı, öyle yapacaksam plus almak daha mantıklı, neyse biraz daha araştırayım farklarını.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Hocam ucuz dandik kalemler iş görmeyebilir ama kaliteli çakma alırsan sorun olmaz.
Ekranı küçük gelmedi, test çözmek not almak için gayet ideal.
ekranın 16:9 olmamasından dolayı video veya film izlerken çok hoş olmuyor ama güzel tablet.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Discord
mehmetali#2407
S9 fe+ al bence ipad 9 un abartılabilecek hiçbir yanı yok hatta kardesim oyun oynarken takıldığını söyledi (belki günde 11 saat kullandığındandır)(Oyun Online değil)

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Talha Açıkgöz

Yasin Çınar

80+ Bronze
apple pencil yerine onun replikası gibi ürünleri kullanma şansınız oldu mu olduysa arada çok fark oluyor mu birde ipad 9'un oyun performansı nasıldır

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
nerede peki bu indirim hocam ve ne zaman olacak bir bilgi var mı
genelde yazın oluyor bu sene olucak mı tam bilgim yok temmuz ağustos civarı açıyolar ekimde mi eylülde mi kapatıyolar işte kalem bedavaya gelmiş oluyor

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Talha Açıkgöz
genelde yazın oluyor bu sene olucak mı tam bilgim yok temmuz ağustos civarı açıyolar ekimde mi eylülde mi kapatıyolar işte kalem bedavaya gelmiş oluyor
Dubai'de Air 16 k getireyim mi yoksa öğrenci indirimi daha uyguna gelir mi

Top Bottom