Neler Yeni

Saber Rgb klavye alınır mı

muqan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan KILINÇ
Yeni bir klavye alacağım ve bunun saber rgb olmasını istiyorum. Biraz baktım kronik sorun olarak basmama sorunundan bahsediyor, çok büyük bir sıkıntı yaratır mı ve çözümü var mı?

Mr.White

80+ Bronze
Yeni bir klavye alacağım ve bunun saber rgb olmasını istiyorum. Biraz baktım kronik sorun olarak basmama sorunundan bahsediyor, çok büyük bir sıkıntı yaratır mı ve çözümü var mı?
2 yıl kadar kullandım sesi çok cıyak cıyaktı blue switch kullanıyordum kronik bir sorununu görmedim şahsen, sadece etrafındaki metal şeritler kararıyordu ama rahatsız etmemişti full klavye olduğu için bence baya büyük bir klavye şuan %60 kullanıyorum daha memnunum

muqan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan KILINÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben red switch almayı düşünüyorum, sesi yine aynı olur mu?

Mr.White

80+ Bronze

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Ege
O bütçeye çok daha iyi seçenekler vardır @MuratTheFounderOfGariban yardımcı olabilir önceden şöyle bir model atmıştı bütçe üstü fakat yinede atayım
Saber RGB bende bir süre kullandım fakat pek iyi bir deneyim değildi bir süre sonra acayip bir yay sesi oluşmaya başlamıştı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Alınmaz.

Top Bottom