Neler Yeni

Saç hacimlendirmek için bir krem var mı?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Benim saçların boyu ortalama 7-8 cm uzunluğunda, saçımı yıkadıktan sonra kendimce fön çekiyorum ilk 10 dakika güzel hacimli oluyor sonra ise basık tofaş gibi oluyor. Saçlarımı nasıl daha hacimli hale getirebilirim? Bir kremi vs. var mı ya da siz nasıl hacimlendiriyorsunuz?

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,900
İsim
Chloe Grace Moretz
wax kullanın hocam saç tipinize göre internette aratıp size daha uygun olanı bulabilirsiniz

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........
Benim saçların boyu ortalama 7-8 cm uzunluğunda, saçımı yıkadıktan sonra kendimce fön çekiyorum ilk 10 dakika güzel hacimli oluyor sonra ise basık tofaş gibi oluyor. Saçlarımı nasıl daha hacimli hale getirebilirim? Bir kremi vs. var mı ya da siz nasıl hacimlendiriyorsunuz?
saç köpükleri var watsons ve gratisde satılıyordu glaiba

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Hasan Ciftci
Hocam sac mousse leri var.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Furkan Demirtaş
Saç şekillendiriciler oluyor onlardan alabilirsin, veya wax sprey vs. kullanıyor musun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Kadir Çelik

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Berat fatih
saçına ürün kullandığında ağırlaşıyorsa, fön çektiğinde hızlı bozulup şekil değiştiriyorsa muhtemelen ince tellidir. sekil vermesi zor oluyor. mesela dışarıda gördüğün birinin saçına ben de böyle yapacağım dersin ama asla yapamazsin çünkü o kadar gür olmaz saçların.
ince telli saçlı olmak çok kötü bi his usta. ACI ÇEKIYORUM

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Kadir Çelik
ince telli saçlı olmak çok kötü bi his usta. ACI ÇEKIYORUM
zor iş seyrelme yoksa yine kurtarılır. keratin şampuan ve deniz tuzu spreyi öneririm. ek olarak arkadaşın attığı gibi köpükler var saç biraz ağırlaşır ama en ufak rüzgarda sağ sol dans etmesinden iyidir. saçı da kısa tutun uzun saç için hiç uygun değil maalesef.

Top Bottom