Neler Yeni

Erkeklerde saç bakımı nasıl olmalı önerilerim :))

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Şimdi bu konuda kendi kullandığım ürünleri tavsiye ediceğim saçım siyah nolmal düz bir saçtır kıvırcık dalgalı falan değildir saçı kıvırcık olan arkadaşlar birbirine tavsiye verebilirler bilmiyorum :)
saçlarınızı uzatmakmı istiyorsunuz;
3-4 günde bir banyo yapın ben yazın 1.5 hafta banyo yapmadım ve gerçekten saç çok hızlı uzuyor saç yağlanıyor ve kendi yağıyla besleniyor kanıtlanmış bir şey bu aylarda bunu yapmak zor olsada çok işe yarar
Aktarlardan alabilceğiniz At kuyruğu şampuanlarından kullanın ben aktardam aldığım Arıca markasını kullanıyorum memnunum
şimdi saçlarınızın daha yumuşak ve daha parlak olması için öncelikle market raflarındaki şampuanları kullanmayın bile çok kalitesiz ürünler aralarında güzel olanlar var ama geneli böyle

https://www.procsin.com/procsin-frambuaz-sirkesi-sampuani-300-ml paraben içermeyen şampuan hala kullanıyorum saçlarımı yumuşacık yapıyor ve nemlendiriyor tavsiyemdir

https://www.hepsiburada.com/agiva-s...c-sirke-ve-sac-tonigi-400-ml-p-HBCV00002KBLIK orman meyveli saç toniği saçın daha rahat taranmasını ve gözle görülür bi şekilde parlaklık sağladını farkettim çok hoşuma gitti
saç kremi olarakda haftada 2 defa yaptığım
saç kremini tavsiye ediyorum gerçekten yumuşacık yapıyor çok kolay tarıyabiliyorum sonra bi fön çekiyom uff çok iyi oluyor
valla şahsen bu kadar ürün kullanıyorum saçım için yeterli geldiğini düşünüyorum siz hangi şampuanları kremleri kullanıyorsunuz ?
şansa hangi şampuan varsa onu kullanıyom fönle falanda uğraşmıyorum özel günlerde belki

alkolikpanda

80+ Bronze
bir büyük kuru soğanın kabuğunu soy dilimle , 3 su bardağı tencereye su ekle (bardak klasik küçük su bardağı) soğanları suyun içine bırak kaynat su böyle sarımsı bi renk alacak ondan sonra bi 5 dakika daha kaynattıktan sonra ılımasını bekle ılıyınca onu saçına yedir saçın ıslak hale gelsin bir yarım saat öyle durduktan sonra git normal duş al ve farkı gör dememi bekliyorsan bekleme uğraşma soğanla sarımsakla git saç bakım kremi Allah Allah

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Kaan
bir büyük kuru soğanın kabuğunu soy dilimle , 3 su bardağı tencereye su ekle (bardak klasik küçük su bardağı) soğanları suyun içine bırak kaynat su böyle sarımsı bi renk alacak ondan sonra bi 5 dakika daha kaynattıktan sonra ılımasını bekle ılıyınca onu saçına yedir saçın ıslak hale gelsin bir yarım saat öyle durduktan sonra git normal duş al ve farkı gör dememi bekliyorsan bekleme uğraşma soğanla sarımsakla git saç bakım kremi Allah Allah
ya ciddi ciddi okudum aaaaaaAAAa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,979
Üyeler
152,383
Son üye
Emirhan_--1
Top Bottom