Neler Yeni

Saçlarım her gün yağlanıyor ne yapmalıyım?

PolatAlemdar06

80+ Bronze
Uzun saçlı birisiyim. Düz ve ince telli saçlarım var her gün yağlanıyor çok rahatsız ediyor. Bende her gün yıkıyorum ama yıkamak çözüm değil aksine daha çok yağlanmasına sebep oluyormuş. Nasıl kurtulabilirim var mıdır önerisi olan?

Ephesus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Kamil Berke Kapıcıoğlu
Saçlarım uzun benim saçlarımda hemen yağlanıyor hergün yıkamak tek çözüm

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Sadettin Y
Lisedeyken Saç uzatmaya heves etmistim. Her sabah Sacımı ykayıp aksam da Dus alırdım. 3Yıl boyunca Sorunu cozmeye ugrastim(kuru sampuan, farklı farklı sampuanlar, 3 ay boyunca sıfır yağa yakın beslenme vs.) ancak Sadece Tek bir cozum yolu ise yaradı 3 yıl sonunda kesfettim...
Sacını Kestirmek.
Kısa sac dunyanın en rahat olayıymıs brom ya.
Umarım ise yarayan bir yontem soyleyen olur.

PolatAlemdar06

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lisedeyken Saç uzatmaya heves etmistim. Her sabah Sacımı ykayıp aksam da Dus alırdım. 3Yıl boyunca Sorunu cozmeye ugrastim(kuru sampuan, farklı farklı sampuanlar, 3 ay boyunca sıfır yağa yakın beslenme vs.) ancak Sadece Tek bir cozum yolu ise yaradı 3 yıl sonunda kesfettim...
Sacını Kestirmek.
Kısa saç bence de çok rahat ama uzun saç daha çok yakışıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sacını Kestirmek.
Bende en son kestireceğim gibi hocam

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,727
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
kafaya cok dokunma ve sürekli yıkama. şampuan fln kullanmadan sadece su ile yıkamayı da deneyebilrsin haftada 1-2 defa.

Rulep

80+ Gold
saçım uzun her gün yağlanmıyor çünkü her gün yıkamıyorum saçın yağlanmaya da ihtiyacı var hem her gün şampuan kullanmak saça zarar verir her gün dışarı çıkıyorsan yıkamak istersin. 2-3 gün saçını yıkamadın durman gerekiyor gerekirse dışarı çıkma başka türlü geçiremezsin

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Uzun saçlı birisiyim. Düz ve ince telli saçlarım var her gün yağlanıyor çok rahatsız ediyor. Bende her gün yıkıyorum ama yıkamak çözüm değil aksine daha çok yağlanmasına sebep oluyormuş. Nasıl kurtulabilirim var mıdır önerisi olan?
kanka genetik biraz bu ben de saçlarımı uzatıyorum kıvırcığım ve her gün duş alıyordum ama yağlansın diye 2 günde bir girmeye çalışıyorum artık yoksa çok kuruyor. Dediğim gibi bazılarınınki fazla yağlı bazılarınınki fazla kuru oluyor şampuanlarla ek ürünlerle azaltablirsin ama kurtuluşun yok gibi gözüküyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,366
Üyeler
147,715
Son üye
melokaya
Top Bottom