Neler Yeni

Sadece resim ve video için telefon önerisi

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
Merhaba arkadaşlar butik açacağız eşime ama bana lazım olan ilk öncelik resim kalitesi ve video kalitesi iyi olan bir telefon. Sadece zaten instgram kullanacak resim yüklenecek ama dediğim gibi çok kaliteli resim çeken telefon lazım bütçe 2000 ile en fazla 3000 tl olacak şekilde ? Oyun için almıyorum telefonu ona göre yazarsak ?

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncel

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,831
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Bütçeni bir miktar arttırabilirsen Redmi Note 9 Pro öneririm. Fotoğraf ve video kalitesine YouTube'daki testlerden bakabilirsin.

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçeni bir miktar arttırabilirsen Redmi Note 9 Pro öneririm. Fotoğraf ve video kalitesine YouTube'daki testlerden bakabilirsin.
Note 9 da kronik sorunların olduğunu söylüyorlar bazı yerlerde bende Huawei p 40 lite ile redmi note 8 arasında kaldım redminin prosu değil pronunda çok ısındığı söyleniyor ? Birçok yerde p 40 lite kamerada önde diyorlar bazılarıda note 8 diyor arada kaldım ?

jouly

80+ Bronze
Note 9 da kronik sorunların olduğunu söylüyorlar bazı yerlerde bende Huawei p 40 lite ile redmi note 8 arasında kaldım redminin prosu değil pronunda çok ısındığı söyleniyor ? Birçok yerde p 40 lite kamerada önde diyorlar bazılarıda note 8 diyor arada kaldım ?
9s modeli kronik sorunlu bizzat telefoncuları gezdim tek tek bilgi aldım.9s modelini alacaktım direkten döndüm bütçemi arttırıp 9 pro aldım ve pişman değilim kamerası mükemmel ötesi

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,831
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Google uygulamaları olmayan bir telefonu önermem. Redmi Note 8 Pro nün ısınma sorunu yok, içerisinde kocaman sıvı soğutma var. Aynı şekilde Redmi Note 9 Pro'nun da bir kronik sorunu yok, çevremde kullanan var.

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
Teşekkürler yardımlar için 8 yada 9 alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,747
Üyeler
150,752
Son üye
penguencik
Top Bottom