Neler Yeni

Saglamindir.net'ten virüs bulaşır mı?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,

Bura.K

80+ Silver
"Bulaşır" diyenler neyin kafasını yaşıyor anlamadım. Güvenilir bir sitedir, milyonlarca kullanıcısı var. Yıllardır piyasada zaten. Bende zamanında çok oyun indirmiştim ve hiçbir sıkıntı çıkmadı, çıkacağını da düşünmüyorum. Adamlar zaten bu siteyle parayı kırıyorlar. Neden virüs bulaştırıp itibarlarını düşürsünler ki?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,126
İsim
Mert Can Ergün
Sağlam olan iki tane site var zaten

ByKayseriLi

80+ Bronze
Siteyi inceledim de tasarımı aşırı kötü bu arada :) Yanlış bu tarz siteler bilinen kürek gruplarının ISO yada Repacklerini paylaşıyor zaten ordan alıp kendi sitesine atıyor yani ha buradan indirmişsin ha yabancı bir siteden aynı yani. Ama site güven vermiyor o tasarım 2010'dan kalma heralde.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Siteyi inceledim de tasarımı aşırı kötü bu arada :) Yanlış bu tarz siteler bilinen kürek gruplarının ISO yada Repacklerini paylaşıyor zaten ordan alıp kendi sitesine atıyor yani ha buradan indirmişsin ha yabancı bir siteden aynı yani. Ama site güven vermiyor o tasarım 2010'dan kalma heralde.
Eski bir site

ByKayseriLi

80+ Bronze

Eski olan bir sürü site biliyorum günümüze ayak uydurmaya devam eden gerek tasarım gerek görsel anlamda çok iyi olan. Biraz siteye önem vermedikleri belli. Tasarım çöp. Bir de bana göre ne bulurlarsa onu paylaşıyorlar heralde. Reklam gibi olmasın ama bana göre en güzel torrent sitesi T-O'ydu. Tasarımı süper sürekli güncel içerikler ve paylaşılan oyunun ekstra olarak update'si varsa update dosyalarını dlc paketlerini bile paylaşıyorlardı onun üstüne site çıkmadı bizden. Neden kapandı bilmiyorum.

Top Bottom