Neler Yeni

Çözüldü✓ Sahibinden ikinci el sistem alınır mı?

Trekoza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İslam Bardakçı
hocam 4070 super çok güçlü 4070 tia göre fiyatıda iyi 7800xtden daha güçlü paran varsa 7800 xtden 4070 supere çıkman gerek
Böyle düşününce mantıklı geliyor tabi bi yandan dlss 3 desteğini de düşününce.
Önerdiğin sistemi düşüneceğim hocam teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sadece oyun için amd tabanlı daha sağlam parçalı sistem ayarlanabilir , önce ona karar verin öyle önereyim
sizin önerinizi de bekliyorum hocam şöyle genele baktığımda 4070 süper 6900 xt ve 4070 aralarında bir kart olarak gözüküyor hala kararsızım.

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
Böyle düşününce mantıklı geliyor tabi bi yandan dlss 3 desteğini de düşününce.
Önerdiğin sistemi düşüneceğim hocam teşekkür ederim.

sizin önerinizi de bekliyorum hocam şöyle genele baktığımda 4070 süper 6900 xt ve 4070 aralarında bir kart olarak gözüküyor hala kararsızım.
geldim hocam bakıyorum şimdi neler var :) Memleketten geldimde eşyaları boşalt , duş , yemek derken anca oturabildim bilgisayarın başına :D

Trekoza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İslam Bardakçı
geldim hocam bakıyorum şimdi neler var :) Memleketten geldimde eşyaları boşalt , duş , yemek derken anca oturabildim bilgisayarın başına :D
Kolay gelsin hocam uğraştırdık sizi de kusura bakmayın :giggle:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
70.000 e kadar çıkabiliyorsak amd yi geçip direk böyle bir sistem alabiliriz: https://www.gamegaraj.com/urun/super-v2-7000/

Bu şekilde özelleştirebilirsiniz: tam 70.000 tutuyor
1713115309140.png

70 fazla dersen soğutucu ram vs 65 e kadar kısabiliriz. Ben 70.000 e alacabileceğinin en iyisini al diye böyle yaptım.

Son düzenleme:

Trekoza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İslam Bardakçı
70.000 e kadar çıkabiliyorsak amd yi geçip direk böyle bir sistem alabiliriz: https://www.gamegaraj.com/urun/super-v2-7000/

Bu şekilde özelleştirebilirsiniz: tam 70.000 tutuyor
Alıntıyı görüntüle

70 fazla dersen soğutucu ram vs 65 e kadar kısabiliriz. Ben 70.000 e alacabileceğinin en iyisini al diye böyle yaptım.
Bütçede sorun yok hocam bende bu tarz özelleştirmeler yapıyorum son bir haftadır ama işin içinden çıkamadım.
Bu attığınız sistemde sadece kasa aklıma takılıyor hiç bilmediğim markalar. Pişman eder mi böyle bir sistemi bu tarz kasalara emanet etmek nasıl olur bilemedim.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
Bütçede sorun yok hocam bende bu tarz özelleştirmeler yapıyorum son bir haftadır ama işin içinden çıkamadım.
Bu attığınız sistemde sadece kasa aklıma takılıyor hiç bilmediğim markalar. Pişman eder mi böyle bir sistemi bu tarz kasalara emanet etmek nasıl olur bilemedim.
kasa özellik ve tasarım olarak fsp modelinden güzel. Güç kaynağı konusunda içim rahat etmez dersen sonradan harici bir güç kaynağı alırsınız içindekini satıp. O güç kaynağı sizi yenisini alana kadar götürür. Bende Darkflasın dlx21 model kasasını kullanıyorum memnunum.

yakın fiyata 4080 superli , 7800x3d işlemcili ve cooler master psu bulunan bir sistem var ama bununda anakart , ram ve ssd konusunda biraz zayıf.

Trekoza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İslam Bardakçı
kasa özellik ve tasarım olarak fsp modelinden güzel. Güç kaynağı konusunda içim rahat etmez dersen sonradan harici bir güç kaynağı alırsınız içindekini satıp. O güç kaynağı sizi yenisini alana kadar götürür. Bende Darkflasın dlx21 model kasasını kullanıyorum memnunum.

yakın fiyata 4080 superli , 7800x3d işlemcili ve cooler master psu bulunan bir sistem var ama bununda anakart , ram ve ssd konusunda biraz zayıf.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim ilginize uğraştırdım hepinizi. Alınabilecek en iyi sistem bu gözüküyor.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim ilginize uğraştırdım hepinizi. Alınabilecek en iyi sistem bu gözüküyor.
Estağfurullah hocam inşallah beğenirsiniz :) Sorunuz olursa buradayım.

metopiw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mert can
Sahibinden komple bir sistem almam için %30 indirim falan olması lazım elbette alınmaz niye alayım ki espirisi nedir? Gider sıfır alırdım açıkçası çok fazla para vereceksem.

Trekoza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İslam Bardakçı
Estağfurullah hocam inşallah beğenirsiniz :) Sorunuz olursa buradayım.
Hocam tekrar rahatsız ettim ama son sorum da bu sisteme bir monitör önerisi olacak. 2k da asus harici bir şeyler iyi olur asustan çok çektim yıllarca aram bozuk kendileriyle :)

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
Hocam tekrar rahatsız ettim ama son sorum da bu sisteme bir monitör önerisi olacak. 2k da asus harici bir şeyler iyi olur asustan çok çektim yıllarca aram bozuk kendileriyle :)
bakayım hocam

monitör için ne kadar bütçe ayırabilirsiniz

Trekoza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İslam Bardakçı
Monitörde çok zorlamayı düşünmüyorum hocam 8-10 arası ideal gibi şuanlık. Düşük mü kalır acaba zorla derseniz bir kaç hafta beklemem gerekecek.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
Monitörde çok zorlamayı düşünmüyorum hocam 8-10 arası ideal gibi şuanlık. Düşük mü kalır acaba zorla derseniz bir kaç hafta beklemem gerekecek.
Aoc nin ürünleri güzeldir üzmez. Hemen alacaksan şöyle bir modeli var 500 lira indirimliymiş: https://www.itopya.com/aoc-27-q27g4...-400-pivot-qhd-fast-ips-gaming-monitor_u25667

Sonradan alıcaksan 10.000 e 27 inç olarak bu modeli önerebilirim: https://www.gaming.gen.tr/urun/3310...nc-fast-ips-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.68

daha ucuz bir şey ararsan bu var: https://www.ebrarbilgisayar.com/msi...-hdmi-dp-type-c-hdr-400-ips-monitor-pmu373696

Top Bottom