Neler Yeni

Sahibinden Param Güvende

messici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kuzey Mesi
Sahibinden Param Güvende sisteminin alıcı tarafından bir güvensizlik yaşanır mı? Yada alıcı tarafından dolandırma olayı yaşanır mı?

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
murat
param güvende alıcı tarafına daha yakın oluyor. ürünü kargoya verirken ve paketlerken video çekmeyi ihmal etmeyin

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yunusemre
Sahibinden Param Güvende sisteminin alıcı tarafından bir güvensizlik yaşanır mı? Yada alıcı tarafından dolandırma olayı yaşanır mı?
hıc kullanmadım cok kısı teklıf ettı kabulde etmedım ben sahsen guvenmıyorum asla

• Beğen
Reaksiyonlar: Ayet

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Hasan Genc
yüz yüze olmadığım sürece asla iş yapmam , babama bile güvenmem

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
mecit burak kılıç
şahsen ben onlarca ürün aldım onlarca işlemciler ekran kartlarını hepsini param güvende ile sattım sorun yaşamadım ama bu sorun yaşamayacağınız anlamına gelmiyor ürün kırılabilir kolayca bozulabilir birşeyse gönderim yapmamanız daha iyi olur diyebilirim

Starlex

80+ Bronze
Alıcı değil daha çok satıya hafif güvensizlik veren sistem alıcı için hiçbir sorun yok onaylamadan para satıcıya gitmiyor istediğin gibi geride gönderebiliyorsun. Satıcıyada şöyle güvensizlik veriyor, alan adam içinden parça sökebiliyor bozabiliyor kargo sırasında zarar görüp geri iade edilebiliyor yani eğer satıcı değilseniz kesinlikle param güvende ile alışveriş yapın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolaptan satın satacaksanız bence adam ürünü olurda geri göndereceğinde ürünün fotoğrafını istiyorlar, iade nedenini yazıyorsun falan

messici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kuzey Mesi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
h
şahsen ben onlarca ürün aldım onlarca işlemciler ekran kartlarını hepsini param güvende ile sattım sorun yaşamadım ama bu sorun yaşamayacağınız anlamına gelmiyor ürün kırılabilir kolayca bozulabilir birşeyse gönderim yapmamanız daha iyi olur diyebilirim
hayır ben alıcıyım zaten

Alıcı değil daha çok satıya hafif güvensizlik veren sistem alıcı için hiçbir sorun yok onaylamadan para satıcıya gitmiyor istediğin gibi geride gönderebiliyorsun. Satıcıyada şöyle güvensizlik veriyor, alan adam içinden parça sökebiliyor bozabiliyor kargo sırasında zarar görüp geri iade edilebiliyor yani eğer satıcı değilseniz kesinlikle param güvende ile alışveriş yapın

Dolaptan satın satacaksanız bence adam ürünü olurda geri göndereceğinde ürünün fotoğrafını istiyorlar, iade nedenini yazıyorsun falan
evet alıcıyım

Starlex

80+ Bronze

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
Bayram
Alımda hiç bi problem olmaz daha güvenli bende az önce ram satın aldım

messici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kuzey Mesi
Tamamdır. Cevap veren herkese teşekkürler.

Top Bottom