Neler Yeni

Sahibinden sıfır ekran kartı alırken nelere dikkat etmeliyim?

lebowskia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sefa T
Merhaba bayramdan sonra RTX 4070 alacaktım ama dolar birden artınca fiyat uçtu, şimdi sarı sitede sıfır satan buldum, sıfır kapalı kutu ve 2 yıl garantili yazmış, bayramdan sonra gidip elden alacağım, alırken nelere dikkat etmeliyim acaba sıfır olmama ihtimaline karşı falan? bu arada şimdilik sadece ekran kartını alacağım için hemen test edemeyeceğim.
sizce güvenmeli miyim? satıcı profilinde 2 tane daha ekran kartı satıyor.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Merhaba bayramdan sonra RTX 4070 alacaktım ama dolar birden artınca fiyat uçtu, şimdi sarı sitede sıfır satan buldum, sıfır kapalı kutu yazmış, bayramdan sonra gidip elden alacağım, alırken nelere dikkat etmeliyim acaba sıfır olmama ihtimaline karşı falan? bu arada şimdilik sadece ekran kartını alacağım için hemen test edemeyeceğim.
Mutlaka bir yerde testini yaptır, sıccaklık değerlerini kontrol et. Kargo ile almanı tavsiye etmem, sıkıntılar çıkarsa ne yapacağını bilemeyebilirsin.
0 yazmasına ramen 0 olmama ihtimali yüksektir, ona da dikkat et.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Merhaba bayramdan sonra RTX 4070 alacaktım ama dolar birden artınca fiyat uçtu, şimdi sarı sitede sıfır satan buldum, sıfır kapalı kutu ve 2 yıl garantili yazmış, bayramdan sonra gidip elden alacağım, alırken nelere dikkat etmeliyim acaba sıfır olmama ihtimaline karşı falan? bu arada şimdilik sadece ekran kartını alacağım için hemen test edemeyeceğim.
Parayı elden verme bankadan yolla açıklamasına rtx4070 ekran kartı fiyatı yaz.

şahin doğan

80+ Platinum

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
giderken yanında kasayı da götur tak orda (ben öyle yapardım 0 şaka )

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
teşekkürler tavsiye için, zaten banka transferi yapmayı düşünüyordum, birde açıklamaya rtx4070 ekran kartı fiyatı yazmamdaki neden ne?
Belli olsun diye bir şey oldu mesela adam diyecek sen bu parayı yollamışsında ne parası bu ?

lebowskia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sefa T
Belli olsun diye bir şey oldu mesela adam diyecek sen bu parayı yollamışsında ne parası bu ?
anladım teşekkürler, sanırım sahibinden almayı birazdaha düşüneceğim, güvenim azaldı biraz bilemedim. 0 olmama ihtimali de var şimdi. neredeyse ilk çıktığı fiyatına satyor.

Top Bottom