Neler Yeni

Sahibindenden satış yapmak

Hanzala

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hanzala Aydoğan
Merhaba ben sahibinden üzerinden satış yapıyorum ve öğrenciyim banka hesabım yok e devlet onayı gelmiş babamın üstüne doğruladım e devleti ama banka hesabı annemin üstüne param hesabıma gelir mi müşteri hizmetleri ile görüşsem vs veya ürünü hiç göndermeyeceğim lütfen acil yardım edin

Farex

80+ Silver
Merhaba ben sahibinden üzerinden satış yapıyorum ve öğrenciyim banka hesabım yok e devlet onayı gelmiş babamın üstüne doğruladım e devleti ama banka hesabı annemin üstüne param hesabıma gelir mi müşteri hizmetleri ile görüşsem vs veya ürünü hiç göndermeyeceğim lütfen acil yardım edin
Gelmez hesap sahibi kim ise onun banka hesabı olması şarttır.

Hanzala

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hanzala Aydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelmez hesap sahibi kim ise onun banka hesabı olması şarttır.
Bir yerde okudum müşteri hizmetleri ile konuştuk öyle geldi dedi benim de çok acil paraya ihtiyacım var gelmez yani demi riske atmaya gerek yok

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Burak
Müşteri hizmetlerine sorsan daha iyi bence durumu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir yerde okudum müşteri hizmetleri ile konuştuk öyle geldi dedi benim de çok acil paraya ihtiyacım var gelmez yani demi riske atmaya gerek yok
Benimde bildiğim kadarıyla satıcı ve banka hesap sahibi aynı kişi olmalı yoksa olmuyor

Top Bottom