Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung 1080P 75 HZ Monitör 2000 TL

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,192
İsim
Oğuz Oğuz
Öneriyor musunuz peki ? Oyun oynamıyorum grafik tasarım falan icin kullanıcam
Valla tasarım için bence iyi değil. Renk gamotu daha iyi modeller var 3-4k bandına. Ama diyorsanız ki benim bütçem maks 2k o zaman alınır. Ben yan monitör olarak kullanıyorum. Sadece video dönüyor orda. Profilime bakarsanız monitör görseli var mevcut.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Mahsum Kartal
Bu fiyata IPS ekran samsung bence gayet iyi. 75hz 4ms
Şahsen yan monitör olarak kullanıyorum.

ibrahimua

80+ Bronze
Valla tasarım için bence iyi değil. Renk gamotu daha iyi modeller var 3-4k bandına. Ama diyorsanız ki benim bütçem maks 2k o zaman alınır. Ben yan monitör olarak kullanıyorum. Sadece video dönüyor orda. Profilime bakarsanız monitör görseli var mevcut.
Renkler baya canlı duruyor beğendim bütce konusunda yukarı cıkabilirim de gerek yok ya asırı fazla bilgisayarla ilgilenmiyorum zaten

serhatkara34

80+ Bronze
Pdowkdkwkdkqlslwa hangi marka yanlislikla almayalim
hepsi aynı aga maliyet düşürmek için neler yapıldığına inanamazsın bu monitörlerden çıkmayan kablolar falan dağın görünen yüzü sadece :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

özelliklerine vs bakmak isteyen kişiler bu linkten bulabilirler

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Aydın İgal Gezer
hepsi aynı aga maliyet düşürmek için neler yapıldığına inanamazsın bu monitörlerden çıkmayan kablolarla falan dağın görünen yüzü sadece :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

özelliklerine vs bakmak isteyen kişiler bu linkten bulabilirler

bende de samsung smart monitor var beynimden vuruldum

Odyssey G7 144Hz IPS 32Inc 4k modelini kullaniyorum

Hdr400 1ms (gtg) g sync falan da var ama guzel :D

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Mehmet Eyüp Atan

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Samsung bir tık daha iyi.
Mini ITX kasa toplıycam da yanımda taşımak için monitör bakıyodum başına bir şey gelse üzülmeyeceğim. Şunun ayağını söküp ekrana bi jelatin atsam kasa ile beraber valize atar taşırım diye düşündüm. Bakayım alıcam gibi teşekkürler.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Ömer Murat KARACA
2200'e de 24 inç olanı var. 4 tane 22, 1 tane 24 inç diş kliniğine aldırdım gayet kaliteli. Oda arkadaşıma da 22 inc aldik gecen ay 2200'den. Kaliteli ürün tavsiye ederim

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Ömer Murat KARACA

ibrahimua

80+ Bronze
Hocam şu model nasıl ekranı büyük oldugu için hosuma gitti öyle pek anlamıyorum da bu işlerden.

Top Bottom