Neler Yeni

🔥İndirim Samsung 970 Evo Plus 1 Tb Amazon Germany 1400 TL

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
M. Ali ARSLAN
@TechMarslan
DRAM bulunmuyor sizin listeden baktığınız farklı model...
1682105756452.png
hocam linkteki urun uzerinde samsung marka dram in oldugu yeri cizdim. modelide orda gorunuyo. sizi nasıl ikna edebilirim. ama tum bunlra karsı belkide hatalıyımdır. sizi ikna edemesemde, en azından almayı dusunen arkadaslara fikrimi ve tecrubemi aktarmıs olayım.

M.2.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntülehocam linkteki urun uzerinde samsung marka dram in oldugu yeri cizdim. modelide orda gorunuyo. sizi nasıl ikna edebilirim. ama tum bunlra karsı belkide hatalıyımdır. sizi ikna edemesemde, en azından almayı dusunen arkadaslara fikrimi ve tecrubemi aktarmıs olayım.
Mümkün değil ikna edemezsin...

Birkaç mesaj geriye gidersen durumu çözebilirsin, belli ki gözden kaçırmışsın ;)

qartN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yusuf Önoğul
alınır mı? arkadaşlar ne diyorsunuz ona göre şuan alıcam

M.2.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntülebunuda ben degil ureticisi yazmıs. ama inanın beni ikna ettiniz hala kendimden supheleniyorum. :).... espirisi bi yana aksam aksam bana bunları buldurttunuz ya helal olsun. cansınız.... hayırlı bayramlar
Daha fazla yorulmanızı istemem :)

Birkaç mesaj geriye gidebilirseniz orada DRAM bulunmuyor ifadesi "Netac" modeli için geçerliydi... Dikkatlice kontrol edin, göreceksiniz... ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
M. Ali ARSLAN
Daha fazla yorulmanızı istemem :)

Birkaç mesaj geriye gidebilirseniz orada DRAM bulunmuyor ifadesi "Netac" modeli için geçerliydi... Dikkatlice kontrol edin, göreceksiniz... ;)
sana helal olsun, iyi kosturdum haa, 15 grm kesin vermisimdir, :ROFLMAO::ROFLMAO:

ula diyorum bende bi sorun var ama neee
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu motivasyonla az daha zorlarsam o modele de dram bulurum kesin :LOL::ROFLMAO:

qartN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yusuf Önoğul
sana helal olsun, iyi kosturdum haa, 15 grm kesin vermisimdir, :ROFLMAO::ROFLMAO:

ula diyorum bende bi sorun var ama neee

bu motivasyonla az daha zorlarsam o modele de dram bulurum kesin :LOL::ROFLMAO:
hocam ssd alınır mı? garantiden feragat edip ne diyorsunuz

herhangi bir sıkıntısı varmı kronik vb

M.2.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
alınır mı? arkadaşlar ne diyorsunuz ona göre şuan alıcam
İhtiyacı olan garanti durumunu da göz önünde bulundurarak indirimi değerlendirebilir. Samsung 970 Evo Plus PCIe 3.0 ı dolu dolu verebilen üst seviye M.2 lerden... (Nvme modelinde herhangi bir kroniğini duymadım, bir-iki sene önce çıkan -bazı seri- düz sata 870 Evo SSD lerde hızlı sağlık düşmesi vs. olabiliyordu, garantiden değişimler yapılmıştı)

Yakın fiyatlı alternatifi Exceria G2 Plus modeli var. (970 Evo dan eksiği yok) TR garantili... (1700 - 1800TL aralığında satılıyor)

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
M. Ali ARSLAN
hocam ssd alınır mı? garantiden feragat edip ne diyorsunuz

herhangi bir sıkıntısı varmı kronik vb
cihaz ates ediyo. bi ara hatalı fiyat veya kampanya ile 1200 e sattılar, kacırdım. ikinci ele bi bak. bi kardesimiz aldıgı gibi 1550 ye ilan verdi. ankadarysı kendisi, bi ona sorabilirsin

ayrıba intelpentium kardesimin de dedigi gigi muadil atternatifi kioxia g2 plus, ondada 1 gb aynı ram var. samsung marka.. biri y.dısı garantili biri tr garantili gibi dusunebilrisin

Top Bottom