Neler Yeni

Yardım Samsung Galaxy S20+ mı yoksa S20 FE SD865 mi ?

Mert Y.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
Bütçe
7000
Arkadaşlar merhaba değerli zamanınızı çalmadan sadede gelmek isterim, bir telefon almaya karar verdim fakat aklımda aynı markadan iki model var ve bu modelleri aşağıda belirteceğim şimdi telefonda en çok hangi uygulamaları kullandığımı belirtmek istiyorum, sırasıyla Youtube, Netflix ve Spotify en sık kullandığım uygulamalar arasında yani hemen hemen günümün çoğunu bu uygulamalarda harcıyorum daha sonra 10-20 dakika İnstagram ve 15-30 dakika arasında çok fazla yük bindirmeyen oyunlar oynuyorum

S20+ Exynos 990 işlemcili telefon (Kullanıcı yorumlarına göre pil ve ısınma konusunda çok fazla şikayet var)

S20 FE Snapdragon 865 işlemcili telefon (Kullanıcı yorumlarına göre ısınma sorunu ve dokunmatik algılama sorunları devam etmekteymiş)

Yukarıdaki yazıda belirttiğim uygulamaları kullanacağımı düşünürsek hangi telefon modeli beni üzmez ve 3-5 yıl beni idare eder ? (Farklı markalar önermezseniz sadece size verdiğim iki model üzerinden tartışırsanız sevinirim)

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,571
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Aralarında uçan kaçan farklar yok, S20 FE SD daha iyi olur bence.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Ben olsam S20FE alırdım. aradaki farka değeceğini düşünmüyorum.

Mert Y.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aralarında uçan kaçan farklar yok, S20 FE SD daha iyi olur bence.
Ben olsam S20FE alırdım. aradaki farka değeceğini düşünmüyorum.
Bende S20 FE almayı düşünüyorum ama sonradan pişman olmamak için böyle bir konu açtım fakat bir yandan endişeleniyorum çünkü S20 FE arka kapağı plastik bir malzemeden yapılmış eğer ilerleyen zamanlarda telefonda bir ısınma söz konusu olursa bu arka kapağın esneme veya çıkma gibi bir durum oluşur mu ?

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Bende S20 FE almayı düşünüyorum ama sonradan pişman olmamak için böyle bir konu açtım fakat bir yandan endişeleniyorum çünkü S20 FE arka kapağı plastik bir malzemeden yapılmış eğer ilerleyen zamanlarda telefonda bir ısınma söz konusu olursa bu arka kapağın esneme veya çıkma gibi bir durum oluşur mu ?
O kadar ısınacağını düşünmüyorum.

Top Bottom