Neler Yeni

Öneri Samsung galaxy s24+ vs iphone 15

xTURANN

80+ Silver
İşletim Sistemi, Ekonomiklik v.b açılardan Apple üstüne telefon yok.
iPhone 11 çıktığı zaman 8 - 9 - 10k'dan alan biri, şuan üstüne kâr koyup hala satabilir. Fakat X Bir Markanın X Bir Cihazını ( Android ) Çıktığı zaman alıp şuan bırakın kâr koymayı, aldığınız fiyata satmanız zor.

Donanım Olarak, Şuan Samsung Çok önde gidiyor. Bence kendi OS Tasarımı da gayet iyi. Tabii hiç kullanmadım, umarım nasip olur.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Sizin tercihiniz tabi eger ip cok isteyip heves ettiyseniz tabi ip alin
Ya iphone aslında isteme sebebim fanboyluk değil yanlış anlaşılmasın hem iyi olsun hemde tasarımı güzel olması beğeniyorum. Yani iphone 15 s24+ göre çok daha geri seviye bi telefon ise asla iphone istemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşletim Sistemi, Ekonomiklik v.b açılardan Apple üstüne telefon yok.
iPhone 11 çıktığı zaman 8 - 9 - 10k'dan alan biri, şuan üstüne kâr koyup hala satabilir. Fakat X Bir Markanın X Bir Cihazını ( Android ) Çıktığı zaman alıp şuan bırakın kâr koymayı, aldığınız fiyata satmanız zor.

Donanım Olarak, Şuan Samsung Çok önde gidiyor. Bence kendi OS Tasarımı da gayet iyi. Tabii hiç kullanmadım, umarım nasip olur.
İphone 15 tasarım olarak da çok hoşuma gidiyor s serisinden yine bir s serisi kullanmakta fazla istemiyorum eğer s24+ ile rekabet edebiliyorsa iphoneden yana olacaktır tercihim işlemci olarak a16 bionic daha iyi diye biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,795
Üyeler
156,387
Son üye
yunusemrw12
Top Bottom