Neler Yeni

Öneri Samsung galaxy s24+ vs iphone 15

BabaVoss7

80+ Silver
Hocam bazı arkadaşlar piyasaya çıkmış bir samsung sevdası var ama android telefonların hiçbiri uzun ömürlü degil en fazla 1.5 , 2 yıl götürür
ama şuan bir iphone 15 alırsanız çok rahat 7-8 yıl kullanırsınız
şuan iphone 11den örnek alabilirsiniz 2019'da çıkış bir telefon şuan hala yok satıyor ve çogu androidden hızlı .
Yine gelmiş bizimki... özellikle samsung kovalıyor 😂

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Ayberk Battal
2000 liraya 2019 da aldığım honor play yavaşlamadı ? gündelik harici kullanmadım hala yeterli. telefona bu kadar para vermek manasız. ama illa ikisinden birini alacaksan samsung öneririm.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Hocam bazı arkadaşlar piyasaya çıkmış bir samsung sevdası var ama android telefonların hiçbiri uzun ömürlü degil en fazla 1.5 , 2 yıl götürür
ama şuan bir iphone 15 alırsanız çok rahat 7-8 yıl kullanırsınız
şuan iphone 11den örnek alabilirsiniz 2019'da çıkış bir telefon şuan hala yok satıyor ve çogu androidden hızlı .
2016 da aldığım s7 edge cihazı halen kullanıyorum...!

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
2000 liraya 2019 da aldığım honor play yavaşlamadı ? gündelik harici kullanmadım hala yeterli. telefona bu kadar para vermek manasız. ama illa ikisinden birini alacaksan samsung öneririm.
Tamamdır hocam fikirleriniz için sağolun tekrar düşüneceğim samsung konusunu normalde iosda kararliydim busefer

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Ayberk Battal
Tamamdır hocam fikirleriniz için sağolun tekrar düşüneceğim samsung konusunu normalde iosda kararliydim busefer
iphone yavaşlatıyor hocam araştırın pillerinin voltajı düşüyor piller ona göre tasarlanıyor cpu frekansı da haliyle düşüyor. her iphone kalitesindeki android iphone'dan daha uzun ömürlü ve sağlam.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
iphone yavaşlatıyor hocam araştırın pillerinin voltajı düşüyor piller ona göre tasarlanıyor cpu frekansı da haliyle düşüyor. her iphone kalitesindeki android iphone'dan daha uzun ömürlü ve sağlam.
Babamda s23+ kullanıyor tasarımını fazla beğenmedim. Birde babamda samsung var bende ios karşılaştırma yapmak gibi bi niyetim vardı ama haklı olabilirsiniz iphone almanın benim için en iyi yanı verdiğim 50k 3-4 sene sonra upgradelemek için satarken faydası olması

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Ayberk Battal
Babamda s23+ kullanıyor tasarımını fazla beğenmedim. Birde babamda samsung var bende ios karşılaştırma yapmak gibi bi niyetim vardı ama haklı olabilirsiniz iphone almanın benim için en iyi yanı verdiğim 50k 3-4 sene sonra upgradelemek için satarken faydası olması
valla hocam teknoloji hızlı gelişiyor. 3 4 sene sonra yapay zekalı telefonlar normal telefon fiyatına satılırsa sizin iphone 15 yarısından fazla değer kaybeder. kullandığınız şey zaten değer kaybetmek zorunda. yani yatırım yapacaksanız telefon şirketinden telefon almak yerine hissesini alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren C
Hocam iphone stabil olma konusunda ios den dolayı androidden bir tık önde bence, her ne kadar donanım olarak samsung önde olsada ( en basitinden daha adamlar yeni yeni ram yükseltti :D) yazılım ile aradaki farkı iyi dengeliyorlar gibi. Ayrıca daha önce android ile kendinize bir ortam ayarladıysanız oralarda sıkıntılar çıkarıcaktır maalesefki.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
valla hocam teknoloji hızlı gelişiyor. 3 4 sene sonra yapay zekalı telefonlar normal telefon fiyatına satılırsa sizin iphone 15 yarısından fazla değer kaybeder. kullandığınız şey zaten değer kaybetmek zorunda. yani yatırım yapacaksanız telefon şirketinden telefon almak yerine hissesini alın
Yok hocam 2. Elde en iyi para eden iphone diye demek istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci el piyasası senin için önemli ise kesinlikle iphone 15 al hocam
Şuan 17 yaşındayım fakat 20 yaşında satıp daha pro serisine geçebilirim diye düşünüyorum o yüzden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,795
Üyeler
156,387
Son üye
yunusemrw12
Top Bottom