Neler Yeni

Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Astro Versiyonu 5299 TL!

Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Mert Şahan İLHAN
Yanlışlıkla girmişler galiba ben de hemen sipariş ettim sonra iptal ettiler ürünü kaldırdılar müşteri hizmetleriyle konuştum baya en sonunda indirim kodu gönderdiler 9000 TL den 4500e düştü
Eski siparişmiş anladım.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
Samsung sitesinde ASTRO1500 kodu 1500₺ değerinde bir indirim sağlıyor, bu sayede 5299₺'ye geliyor. Arayan varsa kaçırmasın

412964503_888282159620453_3216514335242254651_n.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Avantajix ile alım yaparak biraz daha uyguna denk getirebilirsiniz

Alıntıyı görüntüle
hem değişim hem kupon olmuyor mu

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Enis
problemli bir saat 2 kez alıp iade ettim batarya sıkıntısı var diğer akıllı saatlere göre çok hızlı bitiyor.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Sanırım ASTRO1500 kodu artık geçerli değil, buds 2 pro almayı düşünüyordum başak bi kupon bilen var mı?

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
problemli bir saat 2 kez alıp iade ettim batarya sıkıntısı var diğer akıllı saatlere göre çok hızlı bitiyor.
android işletim sistemi + 47mm ekran. bu cihaz 450mah bende gear sport vardı eski model tizen işletim sistemliydi, 1 hafta gidiyordu 300mah bataryayla bu cihazlar max 2-3 gün gider. uzun süre kullanım istiyorsanız huawei öneriririm

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
batarya sıkıntısı yok, eğer akıllı saat alacaksanız batarya süresi max 2-3 günü çıkartır dikkatli kullanırsanız. 15 gün giden huawei xiaomi vb. modelleri malesef akıllı saat değil. Akıllı saatlerin sarjları daha az gidiyor çünkü dilediğin uygulamayı yükleyebiliyorsun. Android veya ios türevi giyilebilir işletim sistemleri kullanıyorlar.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Enis
batarya sıkıntısı yok, eğer akıllı saat alacaksanız batarya süresi max 2-3 günü çıkartır dikkatli kullanırsanız. 15 gün giden huawei xiaomi vb. modelleri malesef akıllı saat değil. Akıllı saatlerin sarjları daha az gidiyor çünkü dilediğin uygulamayı yükleyebiliyorsun. Android veya ios türevi giyilebilir işletim sistemleri kullanıyorlar.
zeblaze ve huawei kullanıyorum şuan 4 tane akıllı saatim var yani akıllı saat nedir ne değildir bilen birisiyim bu cihazın pili 2 gün dayanmıyor.

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
zeblaze ve huawei kullanıyorum şuan 4 tane akıllı saatim var yani akıllı saat nedir ne değildir bilen birisiyim bu cihazın pili 2 gün dayanmıyor.
2 defa alıp iade etmen akıllı saatleri çok iyi takip etmediğini gösteriyor, bu saati alırken yada tekrar 2.defa alırken ne kadar saat sarjının dayanmasını bekliyordun. tüm testlerde normal kullanımda 2 günü çıkarmadığı ortada. Aynı şekilde apple watchlarda satın alınmasın o halde onlarında sarjı 2 gün gitmiyor. Huawei ve xiaomi tercih edelim çünkü sarjları 15 gün.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Enis
2 defa alıp iade etmen akıllı saatleri çok iyi takip etmediğini gösteriyor, bu saati alırken yada tekrar 2.defa alırken ne kadar saat sarjının dayanmasını bekliyordun. tüm testlerde normal kullanımda 2 günü çıkarmadığı ortada. Aynı şekilde apple watchlarda satın alınmasın o halde onlarında sarjı 2 gün gitmiyor. Huawei ve xiaomi tercih edelim çünkü sarjları 15 gün.
anlamıyorsun sanırım saatin ilkini aldıktan sonra 4 gün kullandım sonrasında arızalıdır diye iade ettim ikinci saati aldıkdan sonra uzun süre şarja taktım ve sonrasında kullandım yine 2 günü çıkartmadı şarjı su gibi eriyor arka planda bir şey şarjı sömürüyor bu benim kullanıcı olarak problemim olamaz aynı sorun bu saatten 5 kat fiyatı düşük olan zeblaze de bile yok huawei zaten çok daha iyi. Sorun yazılımsal bile olsa benim güncelleme falan bekleyecek vaktim yok bu durum yüzünden

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
anlamıyorsun sanırım saatin ilkini aldıktan sonra 4 gün kullandım sonrasında arızalıdır diye iade ettim ikinci saati aldıkdan sonra uzun süre şarja taktım ve sonrasında kullandım yine 2 günü çıkartmadı şarjı su gibi eriyor arka planda bir şey şarjı sömürüyor bu benim kullanıcı olarak problemim olamaz aynı sorun bu saatten 5 kat fiyatı düşük olan zeblaze de bile yok huawei zaten çok daha iyi. Sorun yazılımsal bile olsa benim güncelleme falan bekleyecek vaktim yok bu durum yüzünden
Kardeşim anlamıyorsun fakat bu saat akıllı olduğu için, bir telefon gibi işletim sistemi olduğu için dilediğin uygulamayı yükleyebildiğin için sarj bu kadar gidiyor. 20 bin liralık apple saatinde sarjı 2 gün gitmiyor. Senin zeblaze > apple diyebilir miyiz :D

Sen uzun süre sarjı giden bir cihaz almak istersin saygım sonsuz dilediğin gibi tercih et fakat Watch 6 problemli cihaz demen tamamen yanıltıcı ifade oluyor.

Huawei'nin gerçek akıllı saati: Huawei Watch serisidir ve sarjları 2-3 günü zor çıkarmakta.

Son düzenleme:

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Enis
Kardeşim anlamıyorsun fakat bu saat akıllı olduğu için, bir telefon gibi işletim sistemi olduğu için dilediğin uygulamayı yükleyebildiğin için sarj bu kadar gidiyor. 20 bin liralık apple saatinde sarjı 2 gün gitmiyor. Senin zeblaze > apple diyebilir miyiz :D

Sen uzun süre sarjı giden bir cihaz almak istersin saygım sonsuz dilediğin gibi tercih et fakat Watch 6 problemli cihaz demen tamamen yanıltıcı ifade oluyor.
dostum tamam da kullandığım tüm uygulamalar elimdeki tüm saatlere entegre oluyor. Yani anlatmak istediğim cihazda pili sömüren bir şey var. Bu da hoş değil. Bu cihazı alıp koyuyorsun sabah pil yarılanmış oluyor. Bu normal mi sence? Benim gözümde problemli başka kullanıcıyı bilemem bir daha da şans vermem.

Penguen

80+ Silver
Sırf pil olayı yüzünden ben de önermiyorum. Şık dursa da çok gerekli bir şey değil. Paran çok geliyorsa alınabilir. Bende 44 mm var, bezel dışında tamamen aynılar. AOD açıkken şarjı az gidiyor, kapalıyken de çok anlamı yok bence. İçindeki chipset çok hızlı değil, ara ara kasıyor ve o pürüzsüzlük hissi yok.
Eskidikçe, 1-2 sene sonra durumların daha kötü olacağını düşünün. Hem biraz daha fazla kasacak, hem pili daha az gidecek. Bence değmez. Şahsen iade edip 2000-2500'e Casio alacağım, keyfime bakacağım.

Top Bottom