Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm, Siyah | 5950 TL 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim Göktuğ Kayabaşı
Prime Üyeleri için günün fırsatı: Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm, Siyah (Samsung Türkiye Garantili) https://amzn.eu/d/dMoPGey

Ayrıca vade farksız 6 taksit yapılabilir. 2 aydır kullanıyorum güzel saat.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ali yılmaz
Güzel saat bende de 5 var telefonla hediye gelmişti. Ama 6 lira bence çok ya bi saat için. 4 5 6 pek bi fark yok zaten

ereen

80+
Güzel saat Ağustos'tan beri kullanıyorum oldukça şık ve kullanışlı

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim Göktuğ Kayabaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel saat bende de 5 var telefonla hediye gelmişti. Ama 6 lira bence çok ya bi saat için. 4 5 6 pek bi fark yok zaten
Güncel olsu isteyen olabilir. Bi kaç fark var elbette seriler arasında. Watch 4 classic 46mm den geçiş yaptım ekran çok farklı bence, ekran boyutu ve kalitesi anlamında. Aşırı büyümüş gibi hissettiyor.

Byte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Burak B
4-5 arasında fark yok gibi ama 6 da ekran büyüdü, ekran kenarı inceldi. Ekran kasa oranı çok iyi.

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Güncel olsu isteyen olabilir. Bi kaç fark var elbette seriler arasında. Watch 4 classic 46mm den geçiş yaptım ekran çok farklı bence, ekran boyutu ve kalitesi anlamında. Aşırı büyümüş gibi hissettiyor.
WATCH 4 classic var bended de şarjı hızlı gitmeye başladı, sende de oluyo mu ? ürünü alalı 6-7 ay oluyo ama toplasan 50 gün kullanmışımdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim Göktuğ Kayabaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
WATCH 4 classic var bended de şarjı hızlı gitmeye başladı, sende de oluyo mu ? ürünü alalı 6-7 ay oluyo ama toplasan 50 gün kullanmışımdır.
Yani zaten yaklaşık 1 gün kullanım süresi var saatin her şeyi açık olunca. Bende de yaklaşık 1.5 gün sürüyodu hala öyle bi sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garantiye yollamayı deneyebilirsin

Top Bottom