Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung LS27DG602SUXUF, 27" inç, OLED, QHD,2K,0.03ms,360Hz 24.819 TL

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
eyyüb

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,631
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Viewsonic vardı geçen 30k idi bu daha iyimiş de 25k da bi monitöre verilir mi bilemedim :kekw:

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
mehmet ali oğuz
HAyırlı olsun kardeşim hani oled 4k alıyorduk :S

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
eyyüb
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HAyırlı olsun kardeşim hani oled 4k alıyorduk :S
gücüm yetmedi uygun geldi inş fiyat dağada düşmez ise :D ilerde satarım 3-4 ay sonra üstüne koyar alırız artık kismet fakirin umudu ekmek laz ekmeğini pişir bol bol yiyelim :D

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Samsung kendi sitesinde de bu fiyat ve ön siparişe özel az bi indirim daha olması lazım.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
eyyüb
corsair biraz başarısız samsung dağa iyi ama yeni çıktı sorunlar belli değil yabancı ülke yorumları güzel ama samsungun. ama nit düşük samsungta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung kendi sitesinde de bu fiyat ve ön siparişe özel az bi indirim daha olması lazım.
kulaklık hediye vardı amazon başta sonra ek indirim verdi onlarda hediye kartı veriyor değermi bilemedim samsung illa eşya alman gerekiyor.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
eyyüb
nit değeri düşükmüş

aynı msi
gözlerim agrıyor kısıp kullanıyorum 6 yıl önce lazerle çizdirdim işime gelir :D
ama kimi adam nit full çek diyor :)

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
corsair biraz başarısız samsung dağa iyi ama yeni çıktı sorunlar belli değil yabancı ülke yorumları güzel ama samsungun. ama nit düşük samsungta.

kulaklık hediye vardı amazon başta sonra ek indirim verdi onlarda hediye kartı veriyor değermi bilemedim samsung illa eşya alman gerekiyor.
Monitör ne için kullanıyorsunuz. Sadece günlük rutin için mi? Öyle ise bence bu fiyatlara çıkmaya gerek yok

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
mehmet ali oğuz
gücüm yetmedi uygun geldi inş fiyat dağada düşmez ise :D ilerde satarım 3-4 ay sonra üstüne koyar alırız artık kismet fakirin umudu ekmek laz ekmeğini pişir bol bol yiyelim :D
La yok satılmıyor ölücü piyasa hep :) kendi 2k monitörümü koydum ilana gelen teklifleri görsen ikinci el yüksek ürünler satılmıyor alıcısıda ölücüler ne yazık ki .

Monitör ne için kullanıyorsunuz. Sadece günlük rutin için mi? Öyle ise bence bu fiyatlara çıkmaya gerek yok
Bu fiyata güzel bi oled tw alınırdı dimi :D

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
eyyüb
La yok satılmıyor ölücü piyasa hep :) kendi 2k monitörümü koydum ilana gelen teklifleri görsen ikinci el yüksek ürünler satılmıyor alıcısıda ölücüler ne yazık ki .

Bu fiyata güzel bi oled tw alınırdı dimi :D
bendekini arkadaşa verdim aldım direk bedava geldi gibi oldu :) tv iyi olurdu.

oyun ve film günlük 6 saat net kullanıyorum.

batuhan0088

80+ Bronze
Oled ile İps arasında çok büyük fark var mıdır? Yakın zamanda unutmazsam bir mağazada gözlemlemek istiyorum.

Top Bottom