Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung LS27DG602SUXUF, 27" inç, OLED, QHD,2K,0.03ms,360Hz 24.819 TL

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
bendekini arkadaşa verdim aldım direk bedava geldi gibi oldu :) tv iyi olurdu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun ve film günlük 6 saat net kullanıyorum.
Alan satan hayrını görsün🖥️

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
eyyüb
Oled ile İps arasında çok büyük fark var mıdır? Yakın zamanda unutmazsam bir mağazada gözlemlemek istiyorum.
illaki var va kullandım ips gibiydi çok kaliteli ips gördüm onda bile fark var tv lerde oled qled çok gördüm satışımızda var çalıştım yerde muazam görüntü var corsair 45 oled sattık bir görüntü vardı güzeldi illa fark eder 140 ppi monitor kullan birde 90 ppi yakın fark var yani.

Queph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak
Samsung'un burn-in/piksel yanmasına karşı garantisi var mı?

~helloworld

80+ Bronze
Oled ile İps arasında çok büyük fark var mıdır? Yakın zamanda unutmazsam bir mağazada gözlemlemek istiyorum.
Var dostum ,Çok kaliteli IPS le kalitesiz OLED arası fark var mi bilmem ama Standart bor ips ile standart bir oled arasinda goruntude net fark var siyahta bile farkedersin

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
eyyüb
Samsung'un burn-in/piksel yanmasına karşı garantisi var mı?
Samsung OLED Safeguard+ mevcut yeni modellerde ama garanti olayı söyle belirtilmiş.
Yanma garantisi vermiyor Samsung Türkiye de.
Eğer ki monitörünüzün yanma engelleyici yaazılımını kullanıyorsanız 3 sene içinde yanması mümkün değildir demişler. Samsung bu monitör için 7 sene kullanım ömrü biçiyor. Yanık olursa monitörü gönderirsiniz teknik servis bu monitörün gerekli yazılımlar ile kullanıldığına kanaat getirirse garanti kapsamında değişim olur.
mantığı anladın yazılım işe yaramaz yakarsa garantiye giriyor gibi bir şey hiç bir firmanın oled yanık garantisine ben güvenmiyorum pek.
hepsi bir bahane bulur msi da olsada ne yapıyor biliyormusun ürün zam yedise gel koyuyor para iadesi aldırtıyor sana çoğu ürününde denk geldim her firma yapabiliyor bunu.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
oğuzhan ege
Durduk yere borca sokacaksınız beni hem 2k hem 360hz hemde 27 inch mükemmel ama parlaklık değeri aynı msı gibi 250 nit mi yoksa ozaman alınmaz. Yukarıda ki arkadaş düşük yazmış kesin 250.

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
tugay t
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Discord
Zippo#2401
30K Mı maşallah borca girmek ıstemıyorum bu kategoriyi forumdan kaldırın

Queph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak
Samsung OLED Safeguard+ mevcut yeni modellerde ama garanti olayı söyle belirtilmiş.
Yanma garantisi vermiyor Samsung Türkiye de.
Eğer ki monitörünüzün yanma engelleyici yaazılımını kullanıyorsanız 3 sene içinde yanması mümkün değildir demişler. Samsung bu monitör için 7 sene kullanım ömrü biçiyor. Yanık olursa monitörü gönderirsiniz teknik servis bu monitörün gerekli yazılımlar ile kullanıldığına kanaat getirirse garanti kapsamında değişim olur.
mantığı anladın yazılım işe yaramaz yakarsa garantiye giriyor gibi bir şey hiç bir firmanın oled yanık garantisine ben güvenmiyorum pek.
hepsi bir bahane bulur msi da olsada ne yapıyor biliyormusun ürün zam yedise gel koyuyor para iadesi aldırtıyor sana çoğu ürününde denk geldim her firma yapabiliyor bunu.
Zorluk çıkarmak isteyen her türlü çıkarır orası öyle ama yanma garantisi verdikleri zaman, bir sorun olduğunda ürünü kabul etmediklerinde, THH'ye başvururken daha rahat bir sonuç alma şansımız olacak. THH'ye gidip; "Bu marka yanma garantisi veriyor ama benim monitörümü kabul etmiyorlar." diyebileceğiz.

Durduk yere borca sokacaksınız beni hem 2k hem 360hz hemde 27 inch mükemmel ama parlaklık değeri aynı msı gibi 250 nit mi yoksa ozaman alınmaz. Yukarıda ki arkadaş düşük yazmış kesin 250.
OLED'lerde parlaklık düşük oluyor zaten. Genelde 250-350 Nit arası oluyorlar. Bu model Anti-Glare teknolojisi ile geliyor. Görme konusunda bir problem yaşanacağını sanmam.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
oğuzhan ege
Zorluk çıkarmak isteyen her türlü çıkarır orası öyle ama yanma garantisi verdikleri zaman, bir sorun olduğunda ürünü kabul etmediklerinde, THH'ye başvururken daha rahat bir sonuç alma şansımız olacak. THH'ye gidip; "Bu marka yanma garantisi veriyor ama benim monitörümü kabul etmiyorlar." diyebileceğiz.

OLED'lerde parlaklık düşük oluyor zaten. Genelde 250-350 Nit arası oluyorlar. Bu model Anti-Glare teknolojisi ile geliyor. Görme konusunda bir problem yaşanacağını sanmam.
Bilmiyorum hocam ürüne lafım yok mükemmel bir şey benziyor ama msı öncedende kullandığım için 250 nit biraz vazgeçtiriyor 280nit wiewsonic bile çok farketmişti ürün inceleme bakacağım birazdan varsa.

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alper Coşkun Sertkaya
Samsung 65 inç oled TV kullanıyorum monitörümde 4K Nano IPS LG 27GN950-B modeli. Bu resmi düşük boyutlu bir filmde kıyaslamıştım OLED le IPS arasındaki farkı anlatmak için dağlar kadar demek az kalır. Bende 27 inç 4K OLED monitörleri alınabilir bir fiyata gelene kadar bekleyeceğim.

@oğuzhan18 @shaco27 @batuhan0088

57.jpg

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Erdem çay
Çok güzel monitör. Biraz daha alınabilir seviyelere gelse keşke.

Gerçekten çok fark var en iyi ips in bile içinden geçer siyahlar tam siyah görüntü kaybı yok renkler canlı daha ne olsun.
Low grafikten ultra ya geçmek gibi ama sadece monitör ile

Artarof

80+ Bronze

Ekler

• Screenshot_20240606_172319_Gallery.jpg
    Screenshot_20240606_172319_Gallery.jpg
    1.8 MB · Hit: 115
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,906