Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Odyssey OLED G6 27 0.03 ms 2K Pivot 360 Hz 24.999 tl iş bankla 23.000 tl

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Dikey konumda hiçbir sıkıntı yok yine. Şu an hdmi kullanıyorum. Ama displayport kullanırken de aynıydı. Ayrıca bahsettiğiniz pencere kayması gibi bir şey de yok. Bu monitörle alakalı bir şey değil
Yarın bir videosunu göstermek istiyorum size. Yine sadece benim başıma gelebilecek türden şeyler büyük ihtimalle.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler

Ekler

• 20240914_192849.jpg
    20240914_192849.jpg
    1.4 MB · Hit: 62

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Mehmet
Oledlerde kronik vrr flickering sorunu var alanların haberi vardır umarım;

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Fırat divitci
Vrr açmanın bir lüzumu görmedim ben kendimce o yüzden bu sorunu bilerek aldım.
Menüde vrr aktif edilebilir.Menü de var
Single player oyunlar için 4k 120hz 48" oled tv almıştım. Online oyunlarda da vrr açmanın bir lüzumu yok valo oynarken fps'i 450 sabit yapıyorum mesela. 360 altına düşmesin diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu çerçeve muhabbeti çok gözüme batıyor.
O aslında monitörün yanmasını engelleyen bir teknoloji. Adı pixel shifting tüm oledlerde var. Benim lg c3 televizyonda da var mesela.

Son düzenleme:

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Bence siz iade edin kurtulun 😅
Vallahi yıldım artık. O kadar komik sorunlar beni buluyor ki. Mesela çözemediğim bir sorun var. Uygulamalar tam ekran değilse Nvidia Shadow Play drop yediriyor. Anlık olarak ekran kartı kullanımı %1'e düşüyor bilgisayarı dahi kullanamıyorum :kekw:. Bu sorunlar olduğu sürece bana huzur yok.

Oceanut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Serhat Gültekin
Bu monitörü ben de aldım ve Alt Tab yaptığımda aynı sorunu yaşıyorum. Ortalama 2 saniye siyah ekranda bekliyorum, ekran geliyor ve sol üst kısımda HDMI 1 bilgisi ile karşılaşıyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Vallahi yıldım artık. O kadar komik sorunlar beni buluyor ki. Mesela çözemediğim bir sorun var. Uygulamalar tam ekran değilse Nvidia Shadow Play drop yediriyor. Anlık olarak ekran kartı kullanımı %1'e düşüyor bilgisayarı dahi kullanamıyorum :kekw:. Bu sorunlar olduğu sürece bana huzur yok.
Bu monitörü ben de aldım ve Alt Tab yaptığımda aynı sorunu yaşıyorum. Ortalama 2 saniye siyah ekranda bekliyorum, ekran geliyor ve sol üst kısımda HDMI 1 bilgisi ile karşılaşıyorum. Bunun bir çözümü var mı?
Bence ekran kartlarınizla alakalı sorunlar yaşıyorsunuz gibi geliyor. Dediğim gibi aynı monitör hiçbir sorun yaşamıyorum. 7900 GRE ile kullanıyorum.

Efendy94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Efe Akçasayar
Bu çerçeve muhabbeti çok gözüme batıyor.
Bu yapay çerçevenin de gerçek çerçeve gibi simsiyah gözükmesi gerekmiyor mu? Cidden göze batıyor hani oledde siyahlar simsiyahtı? Üç ton geçiş vermiş resmen.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Bu yapay çerçevenin de gerçek çerçeve gibi simsiyah gözükmesi gerekmiyor mu? Cidden göze batıyor hani oledde siyahlar simsiyahtı? Üç ton geçiş vermiş resmen.
Gece o kadar belli olmuyor da şu an dying light oynuyorum karanlık ortamda kahverengi çerçeve var :kekw:

Top Bottom